אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

חוות דעת

  • חוות דעת
    ע | 14/03/2021 03:40

    בבימ"ש לענייני משפחה הבנתי שניתן להגיש חוות דעת לענין מסוגלות הורית רק על ידי מומחה שמונה מטעם בית המשפט. רציתי לשאול

    האם בבית משפט לנוער בהליך לפי חוק טיפול והשגחה רשאי צד להליך להגיש חוות דעת לענין מסוגלות הורית מטעמו ללא מינוי של בית משפט.

    והאם בבית משפט לנוער בהליך לפי חוק טיפול והשגחה רשאי צד להליך להגיש חוות דעת נגדית מטעמו לחוות דעת מסוגלות הורית שהוגשה. 

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני צבא 22/09/2021 | 08:00 החרמת טלפון היום הקצין ניסה להחרים לי את הטלפון. לא נתתי לו והוא רוצה להעלות אותי משפט על סירוב פקודה. אני י...
  • פורום דיני נזיקין 22/09/2021 | 07:29 ויתרון נוסף על פי סעיף 77(א) לחוק בתי המשפט, ניתן להגיש את התביעה הנגררת לאותו בית משפט שנתן את פסק הדין הפלי...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 22/09/2021 | 07:16 חיוב ללא אישור על מחשב נייח ללא קבל... שלום, בוצעה פניה לרכישת מחשב מחברה מוכרת, לאחר מספר ימים קבלתי פניה מנציג החברה כי המוצר אינו ז...
  • פורום דיני מיסים 22/09/2021 | 05:13 מס מכירה ורכישה שלום, אני מעוניינת להבין את הנושא של מס רכישה ומכירה/שבח. אני רווקה רוכשת על שמי דירה חדשה מקבלן...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 22/09/2021 | 05:09 מס מכירה שלום, אני מעוניינת להבין את הנושא של מס רכישה ומכירה/שבח. אני רווקה רוכשת על שמי דירה חדשה מקבלן...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק