אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

חכירה

  • חכירה
    Avi | 08/08/2020 22:56

    שלום

    נגיד ויש בנין הדיירים הם חוכרים.
    סיום חכירה כתוב שנת 2041.
    החכירה מהוונת.
    עכשו דייר אחד מוכר את הבית. בנסח שלו כתוב חכירה מהוונת.
    האם גם כשימכור אז בנסח טאבו של הקונה יהיה כתוב עדיין חכירה ??

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום אתיקה מקצועית 29/09/2020 | 10:53 שופט לא הוגן האם שופט שעוזר לנתבע, אומר לנתבע שהוא לא חייב לתת לתובע לצלם את הראיות, אומר לנתבע שהוא לא צריך ל...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 29/09/2020 | 10:33 רכישת מחסן משכן שלום.אני רוצה לרכוש מחסן משכן שלי בבניין שיש בבעלותו שני מחסנים.מה התהליך שעליי לעבור?והאם אפשר ל...
  • פורום דיני מיסים 29/09/2020 | 09:29 מתי צריך לשלם מס רכישה ? מאור שלום רב,הדיווח על העסקה צריך להיעשות תוך 30 יום,ואז מקבלים את השובר לתשלום. בברכה, יוסי ...
  • פורום פלילי 29/09/2020 | 08:41 עבירה של זילות בית משפט חני יקרה, סעיף 255 לחוק העונשין המגדיר את עבירת הזילות קובע: " האומר או כותב דבר על שופט או דיין ...
  • פורום בתי משפט 29/09/2020 | 01:12 האם ניתן לתבוע שופט או את בית המשפט... שלוםבדיון בבית המשפט כבוד השופט  לא נתן לתובע הזדמנות להציג ראיות, אמר לנתבע שהוא לא חייב לת...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק