אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

פורום דיני עבודה

פורום דיני עבודה הוקם כדי לתת מענה לכל פונה בתחום כה חשוב של זכויות עובד ועובדת. אל תהססו לשאול בנוגע לפיצויי פיטורין, הרעת תנאים, דמי חופשה והבראה ועוד. אנחנו כאן, לרשותכם.

מנהלי פורום דיני עבודה

  • עו"ד ומגשרת ובעלת משרד עו"ד העוסק ומתמקד בתחום דיני העבודה והביטחון סוציאלי.
  • מלווה מזה למעלה מ 10 שנים מעסיקים ועובדים רבים בכל הנוגע לתחום של דיני עבודה.

פורום דיני עבודה - הודעות שוטפות

  • אישור מחלה
    שירלי | 26/11/2007 23:03
    • ממש לא!
      עו"ד רענן קריב | 27/11/2007 09:41
      • המשך
        שירלי | 27/11/2007 10:54
        • אפשרויות
          עו"ד רענן קריב | 27/11/2007 11:03
  • אי תשלום
    צח | 26/11/2007 21:36
    • מה ה קשור אלינו?
      עו"ד רענן קריב | 27/11/2007 09:39
  • תשלום עבור חגים
    סולי | 26/11/2007 18:28
    • אז ככה
      עו"ד רענן קריב | 26/11/2007 18:38
  • תקינות חוזה עבודה
    אלדר | 26/11/2007 15:47
    • לא נפתח ולא מתאים
      עו"ד רענן קריב | 26/11/2007 15:57
      • אז בבקשה עזרה בסעיף ספציפי.
        אלדר | 26/11/2007 16:02
        • לא בדיוק
          עו"ד רענן קריב | 26/11/2007 16:18
  • פיטורין בהריון
    יעל | 26/11/2007 14:16
    • צריך היתר
      עו"ד רענן קריב | 26/11/2007 15:19
      • הוא ידע שאני בהריון
        יעל | 26/11/2007 17:40
        • לא לחתום
          עו"ד רענן קריב | 26/11/2007 17:52
          • תודה רבה
            יעל | 26/11/2007 18:06
            • יותר פשוט
              עו"ד רענן קריב | 26/11/2007 18:18
            • אני מבין שתשובותיי לא הספיקו לך
              עו"ד רענן קריב | 27/11/2007 12:05
              • סליחה אבל זה היה במקביל
                יעל | 27/11/2007 12:47
  • יחס מחפיר למצבי הגופני, ויכולתי.
    רויטל. | 26/11/2007 10:01
    • קודם כל להירגע
      עו"ד רענן קריב | 26/11/2007 10:21
  • חבות מעבידים ופיצויי פרישה
    גילעד | 25/11/2007 21:17
    • לא
      עו"ד רענן קריב | 26/11/2007 09:05
  • הרעת תנאים לאחר חופשת לידה
    ליטל | 25/11/2007 13:12
    • לאיזה צורך?
      עו"ד רענן קריב | 25/11/2007 13:27
      • להתנגד
        ליטל | 25/11/2007 14:03
        • לא. אין אופציה כזו
          עו"ד רענן קריב | 25/11/2007 14:15
          • תודה  לת 
            ליטל | 25/11/2007 14:18
  • הרעה במצב הבטחוני
    מאיר | 25/11/2007 08:38
    • ככלל לא
      עו"ד רענן קריב | 25/11/2007 12:29
      • הרעה במצב הבטחוני
        מאיר | 25/11/2007 23:41
        • תוספת סיכון
          עו"ד רענן קריב | 26/11/2007 09:01
  • תעריף לילה/שבת
    עדי | 24/11/2007 20:07
  • חוזה עבודה
    גלי | 24/11/2007 19:58
    • שעות נוספות
      עו"ד דרור חייק | 25/11/2007 09:41
  • הודעה מוקדמת בפיטורין
    שרי | 24/11/2007 19:38
    • המעביד קובע
      עו"ד רענן קריב | 24/11/2007 21:40
      • אבל אם הוא פיטר אותי למה אני חייבת לעבוד
        שרי | 24/11/2007 21:57
        • ואם היתפטרתי ואני לא נותנת הודעה מוקדמת
          שרי | 24/11/2007 22:01
        • למשל כי זה החוק?...
          עו"ד רענן קריב | 24/11/2007 22:02
          • קודם תודה על התשובות העינייניות
            שרי | 24/11/2007 22:24
            • קראי את תגובתי הראשונה
              עו"ד רענן קריב | 25/11/2007 12:24
  • פיצויי פיטורים
    שולה | 23/11/2007 18:27
    • סעיף 14 המפורסם
      עו"ד דרור חייק | 23/11/2007 20:00
  • עילת פיטורים...
    ברק | 23/11/2007 16:58
    • איום בפיטורים
      עו"ד דרור חייק | 23/11/2007 20:07
      • הבהרה...
        barakzivor | 24/11/2007 18:52
    • נשמע בעייתי
      עו"ד רענן קריב | 23/11/2007 20:10
  • שעות נוספות כמרכיב בדמי פיצויים
    אילן | 23/11/2007 14:54
    • שעות נוספות אינן חלק מהשכר הקובע לפיצויים
      עו"ד דרור חייק | 23/11/2007 15:07
  • זקוקה לעזרה
    קטיה | 22/11/2007 21:45
    • עבודת נוער
      עו"ד דרור חייק | 23/11/2007 07:07
      • תודה רבה לך !  לת 
        קטיה | 25/11/2007 00:28
  • חובת תשלום שעת הנקה במקום עבודה חדש
    ללה | 22/11/2007 21:30
    • שעת הנקה
      עו"ד דרור חייק | 23/11/2007 07:00
  • סעיף לא חוקי בחוזה?
    ברק | 22/11/2007 21:07
    • לא חוקי? לא בטוח...
      עו"ד דרור חייק | 23/11/2007 07:14
      • תודה רבה!
        ברק | 23/11/2007 08:12
  • שלום
    שרית | 22/11/2007 18:00
    • צר לי
      עו"ד רענן קריב | 22/11/2007 18:03
  • המשך לשאלתי
    שרית | 22/11/2007 15:13
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי משפט 20/01/2022 | 11:42 פסיקה מה הפסיקה קובעת לעניין טענות עובדתיות סותרות לפי תקנה27. בעל דין אינו רשאי להעלות בכתבי הטענות טע...
  • פורום תמא 38 20/01/2022 | 11:34 תמא 38 שלום יורםבעיקרון אם ה- 80% כבר אישרו וחתמו ואני מניח שאתם גם מיוצגים על ידי עורך דין - לא ניתן הר...
  • פורום עורכי דין 20/01/2022 | 11:26 שאלה לגבי משמעות החלטה שלום, שופטת בבית משפט בחיפה נתנה החלטה באופן הבא: "ככל שלא תבוצע המצאה כדין עד יום 19.1.22, תמח...
  • פורום דיני חוזים 20/01/2022 | 10:53 חידוש הסכם שכירות בהחלט.אפשר לחתום על הסכם חדש. אין שום מניעה. ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך. בברכה,...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 20/01/2022 | 10:49 איחור במסירת דירה 1. כן2. כן, רק אם מדובר בעילה (מסכת עובדות) שונה, כלומר באירוע שונה שלא נובע לדוגמא מאותו הסכם. ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק