מתוך: פורום נדלן ודיני מקרקעין
 
  • הודעות שוטפות
  • האם על מנת למכור דירה חייבים לעשות שימוש בעו"ד?
    jhonny! | 19/09/2007 12:42

    השאלה שלי היא האם אפשר לערוך מכירת דירה ללא נוכחות עו"ד ולבצע את הפעולות הנדרשות באופן אישי?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • מכר דירה ללא עו"ד
      עו"ד משה כהן-זאדה | 19/09/2007 13:58

      ראשית נדגיש, כי אין כל חובה בדין שחוזה מכר דירה יערך באמצעות עו"ד דווקא. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי עפ"י סעיף 8 לחוק המקרקעין יש חובה כי החוזה יערך בכתב (ולצורך זה, גם זכרון דברים יספק) ויכלול את כל הפרטים המהותיים של העסקה. היות שמדובר בד"כ בעסקה בעלת ערך כלכלי רב, ולעיתים עסקה של "פעם בחיים" מומלץ, כי מומחה משפטי יערוך אותה עבורך ויגן על האינטרסים שלך ועל זכויותיך, שבמקרים רבים, כאדם מן הישוב, אינך מודע להן.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש