מתוך: פורום דיני מיסים
 
  • הודעות שוטפות
  • הסכם ממון שלא אושר
    אילן | 04/01/2020 18:18

    לזוג נשוי היו 2 דירות שהיו בבעלות משותפת. הם חתמו על הסכם ממון שקבע שכל אחד יקבל דירה אחת. בדרך חזור מהחתימה על ההסכם וטרם הספיקו לאשור ההסכם בבימ"ש האישה נהרגה בתאונת דרכים. האם דירת הירושה שהתקבלה מהאישה לילדיה תחשב לדירת מגורים יחידה לצורך מכירתה בפטור ממס? (סעיף 49ב (5(ג

    (ג) אילו היה המוריש עדיין בחיים ומוכר את דירת המגורים, היה פטור ממס בשל המכירה.




    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • מדובר בסוגיה משפטית מורכבת -מציעה לקבל ייעוץ בגינ
      עו"ד חיה אביסרור-שמעוני | 12/01/2020 12:22




      בברכה,

      חיה אביסרור שמעוני, עו"ד
      מנהלת פורום דיני מיסים

      הארבעה 28, תל אביב
      טלפון: 03-5076666 ; מייל: haya@hastax.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש