מתוך: פורום דיני חוזים
 
  • הודעות שוטפות
  • חוזה מתנה
    איציק | 01/08/2019 15:52

    האם מתנה מתייחסת גם לכספים או רק נכס ?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • מה כולל המונח מתנה?
      ליאור חאיק, עו"ד | 01/08/2019 17:32

      היי,

      סעיף 1 לחוק המתנה קובע:

        (ב) דבר-המתנה יכול שיהיה מקרקעין, מטלטלין או זכויות.


      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש