אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

הסכם קיבוצי

  • סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים
    אייל | 31/07/2008 13:17

    בהסכם העבודה האישי שחתמתי עם המעסיק בשנת 2004, שנינו כפופים להסכם הקיבוצי בין הסתדרות העובדים לבין לשכת התאום. הפיצויים הופרשו על ידי המעביד לביטוח מנהלים. התפטרתי בפברואר 2008. האם אני זכאי לפיצויי הפיטורים עבור השנים בהן עבדתי מתוקף סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הסכם קיבוצי
      עו"ד אריק שלו | 03/08/2008 17:01

      באפשרותך לבדוק בלשון ההסכם הקיבוצי. באם ההסכם קובע תשלום של פיצויי פיטורין גם במקרה של התפטרות אז אתה זכאי. ככל שזה לא המצב אז אתה אינך זכאי לפיצויי פיטורים.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק