אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

זה לא צריך להרפות את ידך עדיין

  • תשלום על השכרת דירה ממשרד השיכון
    יוסי | 30/06/2009 17:55

    אהלן אנשים לאחרונה אני מחפש דירה להשקעה, מצאתי דירה חמודה אבל משהו מטריד אותי משכירים את הדירה אך מי שמשלם על שכר הדירה הוא משרד השיכון, אפשר לקבל קצת הסבר על העניין הזה? למי משלם משרד השיכון? האים זה מסוכן?? תודה....!!

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • זה לא צריך להרפות את ידך עדיין
      עו"ד סיגל אלפסי | 01/07/2009 01:55

      יתכן כי מדובר בפרויקט של משרד השיכון לאיכלוס וסיוע לנזקקים (בד"כ קשישים ואמהות חד הוריות..). משרד השיכון מסייע להם במימון חלק משכר הדירה. בד"כ מדובר בחוזה שכירות ארוך טווח, וכאן יכולה להיות בעיה... מי משלם לך את שכר הדירה לא צריך לשנות, ואם המשלם הוא משרד השיכון - אז קבלת התשלום דווקא יותר וודאית. בכל מקרה, תבקש לראות את חוזה השכירות ותבחן היטב את תנאיו, תוקפו, תקופת אופציה וכיוצ"ב. מאחר ומדובר בדירה להשקעה, יש לבחון גם דברים נוספים אשר יבטיחו ככל הניתן את כדאיות ההשקעה... יש גם לערוך בדיקות משפטיות, רישומיות, ותכנוניות של הנכס.. מומלץ לפנות לעו"ד שיבצע עבורך בדיקות אלו. בברכה, סיגל אלפסי, עו"ד

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 04/03/2024 | 20:02 סעיף נכות המגלם אי כושר  לשון סעיף 34 ב רמיסיה, סימנים קליניים אפקטיביים קלים, קיים צורך בטיפול תרופתי, קיימת הפרעה ...
  • פורום דיני תעבורה 04/03/2024 | 20:00 אני לא מוצא כאן אכיפה בררנית הי,העובדה שעד היום לא הייתה אכיפה והיא התחילה "פתאום", אינה מעידה על בררנות.יתכן והמדיניות השתנתה...
  • פורום בתי משפט 04/03/2024 | 17:01 חתימה על תצהיר האם עו״ד יכול לחתום על תצהיר בכתב יד בלי חותמת רשמית? כי הוא עו״ד אבל לא עוסק במקצוע
  • פורום תאונות דרכים 04/03/2024 | 15:44 תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה שלום לעו"ד רונית. אשמח להסבר קצר. מילאתי את טופס תביעה לנפגע עבודה . יש שם סעיף 6. שכתוב שם ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 04/03/2024 | 15:21 האם במכירת דירה מושכרת כששולם מס הכ... שלום נחום,העובדה שדירה הושכרה ושולם מס הכנסה בגין הכנסות השכירות איננה משנה לעניין עצם החיוב במס ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק