אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תשלום עבור דירה

  • חוזה דירה
    שאול | 03/03/2008 10:52

    יש לי חוזה מכירת דירה מחודש נובמבר 2007 , בעת חתימת החוזה קבלתי מקדמה של 7000$ , צויין בחוזה שאני צריך להמציא מכתב כוונות מהבנק על סגירת המשכנתא שלי, מכתב זה מסרתי לקונה בתאריך 27.02.08 בחוזה צויין שמסירת המפתח ותשלום יתרת התמורה 66000 $ תהיה לא יאוחר מ-28.02.08 ,העיסקה לפי החוזה אמורה להתבצע לפי שער יציג של בנק ישראל . עד היום ה- 03.03.08 הקונה לא שילם לי , השאלה שהקונה ישלם את התמורה לפי איזה שער תתבצע העיסקה. תודה מראש

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תשלום עבור דירה
      ד"ר ויסמן יובל, עו"ד | 03/03/2008 11:05

      שאול שלום ! החוזה קובע לפי איזה שער ישולם התשלום. אם החוזה קובע כי התשלום יהיה לפי שער הדולר היציג ביום התשלום אזי כך יהיה. החוזה צריך לקבוע מה הקנס על אחור בתשלום. אני מקווה שאתה מיוצג על ידי עורך דין בעסקה. בהצלחה !

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • תודה ...
        שאול | 03/03/2008 11:46

        אבל מה המשמעות של ההתניה שזה לא יאוחר מ- 28.02.08 ואם התשלום יבוצע ב- 06.03.08 !

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • אחור בתשלום
          ד"ר ויסמן יובל, עו"ד | 03/03/2008 11:52

          שאול שלום ! המשמעות ברורה. מדובר ככל הנראה בהפרת ההסכם. כדי לדעת בודאות יש לקרוא היטב את החוזה. יתכן שיש תקופת גרייס של 7-10 ימים למשל שבמהלכם האחור לא יחשב כהפרה. צריך גם לבדוק אם יש סעיף של פיצוי על אחור בתשלום וממתי חל הסעיף - מיד מיום התשלום או כעבור תקופת הגרייס. אנא התיעץ עם עורך הדין שערך את ההסכם !

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני תעבורה 12/06/2021 | 23:03 תודה. האם האם זו עילה לבקשה לביטול הדו״ח?
  • פורום הוצאה לפועל 12/06/2021 | 22:52 כן - הם יכולים על פי סעיף 7א(ב) לחוק מגן דוד אדום, תש"י-1950 מגן דוד אדום רשאי לפעול על פי פקודת המיסים (גביה) ל...
  • פורום ביטוח לאומי 12/06/2021 | 21:25 שאלה נוספת לגבי הבטחת הכנסה אם פוטרתי לפני פחות משנה, ועכשיו שואלים אותי בטופס תביעה להבטחת הכנסה אם עבדתי בשנה האחרונה, האם ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 12/06/2021 | 18:43 עיקול חניה בטאבו עם הערת אזהרה לאפו... %3cbr/%3eשלום רב. בעיריית רחובות אישרו בוועדה לתכנון ובנייה תכנית להרחבת רחוב גדול בעיר לצורך ...
  • פורום פשיטת רגל 12/06/2021 | 18:00 חייב שנפטר בהליך פש"ר מעיון באתר מתברר שחייב נפטר.כיצד ימשך ההליך.הדיון בתוכנית פרעון מיועד לאמצע החודש הבא.החייב נכנס...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק