אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 

הודעות אחרונות

  • פורום פלילי 00:09   11/12/2018 תעוד חזותי האם תעוד חזותי הוא תנאי  בלעדיו אין לקבילות עד מוגבל שנגבתה ע"י חוקר מחוץ לבימ"ש? כמובן בהתק...
  • פורום תביעות ייצוגיות 23:51   10/12/2018 תביעה ייצוגית נגד שביתה של תחבורה צ... בשנה שעברה אגד שבתו בירושלים, לי היה חופשי חודשי באותו החודש, ולא קיבלתי שירות נסיעות באותו היום,...
  • פורום בתי משפט 23:49   10/12/2018 התישנות הוגשה תובענה ייצוגית ב 2015 ונקבע ב2017 שהיא לא מאושרת. אני אחד מהקבוצה.  המקרה שלי קרה בשנת...
  • פורום דיני תעבורה 23:05   10/12/2018 דוח חניה סעיף 36 (ב) החניתי את רכבי הקצה החניה באיירפורט סיטי . שטח בוצי עם פסולת בניה . קיבלתי דוח בטענה שעברתי על סע...
  • פורום דיני חוזים 22:56   10/12/2018 השאלה מצריכה ייעוץ משפטי ספציפי ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך. בברכה, ליאור חאיק, עו"ד מנהל פורום צרכנות ופורום...

פריסה

  • הודעות שוטפות
  • פריסת מס שבח
    דור | 15/08/2010 12:52

    שלום רב, אימי, אלמנה כבת 80, מכרה דירתה בסוף 2006 . תשלום מס השבח בוצע בפברואר 2007. הבנתי שניתן לפרוס המס על פני 4 שנים 2003-2006. עד מתי ניתן לעשות זאת (טרם נעשה) שהרי ודאי יש התיישנות על כך ? מה הפרוצדורה ? תודה.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • פריסה
      סלי אילון, רו"ח | 15/08/2010 13:00

      את הפריסה היא יכולה לעשות עד שלוש שנים מתום שנת המס בה הוגש הדוח בו נכללה המכירה. אם מכרת ב 2009, את יכולה לדרוש פריסה עד סוף 2013. לגבי דרך ביצוע הפריסה - מציע לך לגשת למומחה שייצג אוןתך.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • פריסה
      יצחק פוגל עו"ד (ורו"ח) | 15/08/2010 13:36

      לשואל שלום יש שתי אפשרויות לפעולה. הראשונה בקשה לתיקון שומה במס שבח, אך בנסיבות העניין נראה לי מיותר. אפשרות שנייה, הינה ביצוע הפריסה דרך מ"ה. אני מניח שאמך הגישה דו"ח ל-2007 שהינו חובה למי שביצע עסה חייבת באותה שנה. (בהנחה שזו שנת העסקה, מועד התשלום לא רלבנטי) במקרה זה הפריסה רלבנטית לשנת המכירה ועד 3 שנים אחורה. תנאי לפריסה הינו הגשת דוחות מ"ה לשנים 2004-2007 או 2003-2006, תלוי בשנת המכירה. היות ולא ברור ממה שציינת יותר מדי, רצוי שתפנה למומחה במהרה, לוודא שיש עדיין מה להציל. בברכה עו"ד, (רו"ח) יצחק פוגל מנהל פורום דיני מיסים

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק