אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 

הודעות אחרונות

  • פורום פלילי 00:09   11/12/2018 תעוד חזותי האם תעוד חזותי הוא תנאי  בלעדיו אין לקבילות עד מוגבל שנגבתה ע"י חוקר מחוץ לבימ"ש? כמובן בהתק...
  • פורום תביעות ייצוגיות 23:51   10/12/2018 תביעה ייצוגית נגד שביתה של תחבורה צ... בשנה שעברה אגד שבתו בירושלים, לי היה חופשי חודשי באותו החודש, ולא קיבלתי שירות נסיעות באותו היום,...
  • פורום בתי משפט 23:49   10/12/2018 התישנות הוגשה תובענה ייצוגית ב 2015 ונקבע ב2017 שהיא לא מאושרת. אני אחד מהקבוצה.  המקרה שלי קרה בשנת...
  • פורום דיני תעבורה 23:05   10/12/2018 דוח חניה סעיף 36 (ב) החניתי את רכבי הקצה החניה באיירפורט סיטי . שטח בוצי עם פסולת בניה . קיבלתי דוח בטענה שעברתי על סע...
  • פורום דיני חוזים 22:56   10/12/2018 השאלה מצריכה ייעוץ משפטי ספציפי ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך. בברכה, ליאור חאיק, עו"ד מנהל פורום צרכנות ופורום...

אגרות

  • הודעות שוטפות
  • האם צריך להנפיק חשבונית מס עבור אגרות שהלקוח שילם
    תומר | 30/06/2010 09:58

    מה קורה במקרה שבו הלקוח משלם לי אגרות, ואני עושה שימוש באגרות אלו ומשלם עבורו את האגרות, האם עדיין אני צריך להוציא חשבונית מס עבור התקבול ולציין כי מדובר באגרות? כיצד ידעו לסווג את התקבול הזה בסוף שנה - כאגרות ולא כהכנסה?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • אגרות
      סלי אילון, רו"ח | 30/06/2010 22:08

      אני מבין שאתה עורך דין? אם כן - האגרות שמועברות אליך לא חייבות במעמ כי אתה משמש רק צינור, אלא אם תשאיר אותן אצלך זמן ארוך ולא תשלם אותן, אז הן יחשבו לך כהכנסה. בחשבוניות שלך יש חלק בו אתה רושם את הסכומים החייבים במעמ, וחלק אחר בו אתה רושם פקדונות רואה החשבון שלך צריך להסביר לך. כדאי לך לברר איתו כדי שלא תיפול בהוראות ניהול ספרים.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק