אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תמ"א 38 - חוק החיזוק

  • התנגדות להרחבת דירה
    הילה | 01/12/2011 17:01

    שלום רב, סעיף 4 לחוק לחיזוק בתים משותפים קובע כי בהרחבת דירה יש צורך ברוב של 60%. בס' 6 לחוק כתוב שבעל דירה המתנגד להחלטה בהתאם להוראות ס' 3 יכול להגיש תביעה למפקח. אין סעיף דומה ביחס לסעיף 4 . האם זה אומר שאי אפשר להגיש התנגדות לעבודה של הרחבת דירה? אודה לתשובתך. תודה, הילה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תמ"א 38 - חוק החיזוק
      עו"ד תומר יפת | 03/12/2011 23:00

      הילה שלום, סעיף 3 מתייחס לשינוי ברכוש המשותף שמצמיח את זכות התביעה. בכל פרוייקט של תמ"א 38. בברכה, עו"ד תומר יפת מנהל פורום תמ"א 38

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
בחזרה ל - פורום תמא 38
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק