אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

רציפות בעבודה

  • רציפות בעבודה
    יוסי | 10/01/2008 18:06

    שלום רב! האם מתמחה במשפטים שחזר לעבודה לאחר 3 חודשים בדיוק ועבד במשרד כמה חודשים נחשב כמי שיש לו רציפות המזכה בפיצויי פיטורין או שמא סעיף 41א לחוק לשכת עורכי הדין והתוספת לחוק מבטלת כל דין רציפות ביחס לתקופת ההתמחות. במילים אחרות, השאלה היא האם הוצאת חוק פיצויי פיטורין מתחולת חוק לשכת עורכי הדין הינה רק לגבי תקופת ההתמחות ואי זכאות לפיצויי פיטורין ביחס לתקופת ההתמחות, או שמא כל תקופת רציפות שהיא נמנעת על פי הסעיף האמור, ועו"ד שחזר לעבוד במשרד בו התמחה לא זכאי להכרה ברציפות ולפיצויי פיטורין. הערת מערכת: לקריאה נוספת: חוק פיצויי פיטורין

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק