אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם חוק הפרשנות חל גם על עררים?

  • מועד הגשת ערר
    אתי | 30/01/2023 19:06

    האם סעיף 10(א) ל"חוק הפרשנות" תקף גם למועד הגשת ערר?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם חוק הפרשנות חל גם על עררים?
      עו"ד אבי קיסוס | 31/01/2023 17:08

      שלום רב, 

      כן. 

      בברכה


      בהצלחה, 

      אבי קיסוס, עו"ד 


      שלהב 117 ספיר, ערבה תיכונה
      טל': 073-7274466; מייל: aykisos@gmail.com

       

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק