אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם ניתן להגיש תביעה בגין טיפול רשלני בבוטוקס?

  • טיפול בוטוקס
    חיה | 18/07/2021 12:24

    האם טיפול בוטוקס לא טוב יכול גם להיכלל בתביעה לרשלנות רפואית?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם ניתן להגיש תביעה בגין טיפול רשלני בבוטוקס?
      עו"ד ורד פרי | 21/07/2021 13:52

      שלום חיה,

      כדי להצליח בתביעת רשלנות רפואית צריך להוכיח:
      1. רשלנות בטיפול. 
      2. נזק
      3. קשר סיבתי בין הרשלנות לבין הנזק.
      את הרכיבים הראשון והשלישי צריך להוכיח באמצעות חוות דעת רפואית, כלומר צריך רופא מומחה לומר שההזרקה הייתה רשלנית, צריך לפרט במה התרשל הרופא המטפל, וצריך להסביר איך הרשלנות הזו הסבה למטופל את הנזקים שנגרמו לו. בדרך כלל עלות חוות הדעת, בהנחה שיימצא מומחה שיאמר זאת - הינה גבוהה מאוד.
      לכן - אם מדובר בנזק חולף - בדרך כלל לא תהיה כדאיות בהגשת התביעה.
      אם חלילה מדובר בנזק משמעותי ובלתי הפיך - אפשר לשקול הגשת תביעה.




      בברכה,

      ורד פרי, עו"ד
      מנהלת פורום רשלנות רפואית

      הרי גלעד 5, רמת גן
      טלפון: 03-6136248; מייל: veredpery@barak.net.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני תעבורה 04/03/2024 | 20:00 אני לא מוצא כאן אכיפה בררנית הי,העובדה שעד היום לא הייתה אכיפה והיא התחילה "פתאום", אינה מעידה על בררנות.יתכן והמדיניות השתנתה...
  • פורום ביטוח לאומי 04/03/2024 | 19:11 יצחק הייתי בנכות זמנית 100 אחוז  ותבעתי את  אובדן כושר עבודה של הפנסיה..עכשיו קיבלתי צמיתה 3...
  • פורום בתי משפט 04/03/2024 | 17:01 חתימה על תצהיר האם עו״ד יכול לחתום על תצהיר בכתב יד בלי חותמת רשמית? כי הוא עו״ד אבל לא עוסק במקצוע
  • פורום תאונות דרכים 04/03/2024 | 15:44 תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה שלום לעו"ד רונית. אשמח להסבר קצר. מילאתי את טופס תביעה לנפגע עבודה . יש שם סעיף 6. שכתוב שם ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 04/03/2024 | 15:21 האם במכירת דירה מושכרת כששולם מס הכ... שלום נחום,העובדה שדירה הושכרה ושולם מס הכנסה בגין הכנסות השכירות איננה משנה לעניין עצם החיוב במס ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק