אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

חופשה כפויה מצד המעסיק

  • סניף חדש שאינו מוכן
    שני | 03/08/2020 14:22

    אני עובדת בחברה גדולה. עברנו אתמול לבנין אחר. הגעתי לעבוד ואין חשמל אין תקשורת אין מזגנים. המעביד אמר שנחזור הביתה ולהגיע בעוד שבוע כדי שהוא יכין את המקום בינתיים כראוי. הוא הוסיף שאת השבוע שאנו ניאלץ לשהות בבית הוא יוריד מימי החופשה שלנו.
    האם זה חוקי?
    הוא גם הציע לנו שנוכל לנסוע לעיר אחרת לתת תגבור לסניפים שם. יש לי חוזה בו רשום שאני עובדת בעיר שלי ואין לי כוח וחישק להתחיל נסיעות לערים אחרות.
    תודה רה!
    מתוסכלת כי הלכו לי ימי החופשה שצברתי

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • חופשה כפויה מצד המעסיק
      עו"ד עדי אורן-פריאנטי | 06/08/2020 10:24

      בוקר אור

      חופשה של עד 7 ימים - יכולה להיות בהתראה קצרה מטעם המעסיק. ולכן במקרה שלך - כן. ככל שיש לך צבירה של ימי חופשה המעסיק יכול להוציא אותך לחופשה על חשבונך. 

      או שבמקרה זה באופן חד פעמי אכן תתגברי בסניף (שלוחה) אחר/ת....

      בברכה, 

      עדי אורן פריאנטי, עו"ד
      מנהלת פורום דיני עבודה

      שדרות ירושלים 18, אשדוד.
      טל': 08-8671200; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
  • פורום דיני חוזים 25/09/2020 | 16:55 דייר וזכויותיו. שלוםדייר קשיש המתגורר עם ילדיו בדירה גדולה וביקשו מהם הדיור הציבורי לםנות הדירה לדערה קטנה יותר ו...
  • פורום דיני מיסים 25/09/2020 | 16:13 הודעה על מכירת נכס של בעל מניות או ... סעיף המקור לדיווח הוא סעיף 91 לפקודת מס הכנסה. הדיווח הוא עבור בעלי מניות שמכרו מניות בבעלות...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק