אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

שיק בנקאי לשוכר

  • צ'ק בנקאי
    דנה | 11/07/2020 09:53

    שלום רב,
    מבקשת לדעת האם חובה לצין בחוזה שהצ'ק הבנקאי הוא בגובה X חודשי שכירות או שמספיק רק לציין את סכום הצ'ק ? שואלת מפני שהצ'ק תקף למשך 7 שנים, ואם הדיר ימשיך לגור כאן עוד מס' שנים, יש להניח ששכה"ד ישתנה, ואז המשפט לא יהיה תואם את המציאות.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שיק בנקאי לשוכר
      ליאור חאיק, עו"ד | 11/07/2020 17:52

      מספיק לציין את גובה השיק.

      אם החוזה ישתנה, תוכלי לדרוש ערבויות מתאימות אחרות.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 27/10/2021 | 16:56 העברת כספים לארה"ב אורנה שלום רב,שאלתך אינה מתאימה לפורום זה. אנא הפני שאלתך לפורום בנקאות באתרנו.  בברכה...
  • פורום דיני מיסים 27/10/2021 | 16:29 העברת כספים במתנה שלום לך, ברצוני להעביר כספים במתנה לאחותי בארצות הברית. האם יש הגבלה על סכום הכסף , והאם עלי...
  • פורום דיני עבודה 27/10/2021 | 16:25 הפרשות לפנסיה עד לפני מספר חודשים עבדתי בשני מקומות עבודה (לא במקביל אלה לסרוגין בהתאם לעונה)כיום אני עובד במקו...
  • פורום צוואות וירושות 27/10/2021 | 15:33 חלוקת דירה שלום רב,ניתן להוריש דירה למספר יורשים. סעיף 11 מסדיר את הדברים שלא ניתן להוריש למספר יורשים וכיצד...
  • פורום פלילי 27/10/2021 | 14:55 יש להפנות השאלה לפורום דיני נזיקין בברכה, אמיר מורשתי, עו"ד מנהל פורום פלילי
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק