אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

שני מבנים על חלקה אחת

  • שני מבנים בחלקה אחת
    השואל | 20/06/2020 23:48

    שלום,

    2 מבנים בחלקה אחת.
    בכל אחד 2 דירות (סהכ 4).
    אין הצמדות ואין שיוכים של האזורים המשותפים.
    במבנה אחד דייר סרבן (למטה) ואני מעליו.
    במבנה שני החליטו לבצע תמא 38/3.
    1. האם אפשרי שתבוצע תמא רק לבניין יחיד בחלקה?
    2. מהן האפשרויות שלי במקרה ותאושר תמא לבניין היחיד (שאינו שלי)? למשל האם לתבוע את הסרבן על פגיעה בזכויות ? או לסגור מול הסרבן פרצלציה ?

    מבקש להבין את האפשרויות.

    תודה,

    השואל

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שני מבנים על חלקה אחת
      עו"ד אילן הלוי | 21/06/2020 21:11

      שלום לשואל

      בהתאם לסעיף 11 לחוק החיזוק במצב כזה יכול אחד הבניינים להמשיך בפרויקט ובלבד שהוא אינו מונע קיומו של פרויקט דומה לבנין השני כשירצה בכך.

      לגבי תביעה- מצטער אבל אין לך עילת תביעה כנגד הדייר הסרבן.

      בברכה,

       


       


      בברכה, 

      אילן הלוי, עו"ד
      מנהל פורום תמ"א 38

      שד' שאול המלך 8, ת"א
      נייד: 050-5752517; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
בחזרה ל - פורום תמא 38
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני משפחה 24/09/2020 | 22:44 חלוקת רכוש טרם גירושין בתביעה רכושית השופט שאל את האישה מה עוד היא תובעת לסיום ההליך, למרות שידוע לו שהפרידה עקב אלימות ...
  • פורום דיני תעבורה 24/09/2020 | 22:08 המתיני ארבעה חודשים ואז נדון. שלום אפרת,אם צולמת הדו"ח יגיע בתוך 4 חודשים (אם הרכב פרטי).על פי תיאורך לא בטוח שצולמת.אגב, לו הי...
  • פורום ביטוח לאומי 24/09/2020 | 21:22 בהמשך אהלן,תודה רבה  על התשובה. לגבי  סדר האירועים: אני פניתי אל ביטוח לאומי בפנייה באינטרנט ...
  • פורום דיני ביטוח 24/09/2020 | 20:40 צנרת האם בביטוח דירה כשיש נזילה נותנים החזר להחלפת צנרת?
  • פורום עורכי דין 24/09/2020 | 20:31 שאלה. שלוםשאלה כללית אם אדם קשיש שמתגורר בדיור ציבורי הוא בעל החוזה וגר עמו בנו והקשיש ההורה יש לו...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק