אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

זיכוי על בגד שהוחזר בחנות

  • החזר וזיכוי
    לוסי | 05/06/2020 18:09

    האם יש חובה צרכנית בחוק או תקנות או נהלים לפיו חובה על חנות בגדים לאפשר החלפת בגדים? ( השאלה לא על החזרת תשלום ביומיים הראשונים, אלא על החלפה וקבלת זיכוי בתמורה לאחר יותר מיומיים( לא שואל על  השבת כסף אלאעל מתן  זכות קניה-שובר)

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • זיכוי על בגד שהוחזר בחנות
      ליאור חאיק, עו"ד | 07/06/2020 18:15

      היי

      זיכוי אינו מוגדר בחוק אלא לפי מדיניות החנות אך ברגע שמונפק שובר זיכוי עליו להיות בתוקף למינימום תקופה בת שנתיים. סעיף 14ז לחוק הגנת הצרכן.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק