אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם מס הכנסה עורך קיזוז הפסדים בין חשבונות בנק ?

  • החזר מס
    דליה | 03/06/2020 21:30

    יש לי חשבון בבנק X וחשבון נוסף בבנק Y על שמי

    השנה בבנק X הפסדתי הרבה כסף בני"ע מהמפולת

    בבנק Y הסתיימה לי  השבוע תוכנית חיסכון אחרי 18 שנה 

    נלקח לי מס מהרווחים של תוכנית חיסכון זו

    לשאלתי: האם אני זכאית לקבל החזר מס מהרווח מבנק Y ?

    כל זאת בהתאם להפסדים שלי בבנק X לגבי החזר מס מהפסדים

    האם מס הכנסה למרות שיש לי 2 חשבונות בבנקים ניפרדים יחזיר לי  אוטומטית את המס שנלקח?

    ולאן מס הכנסה אמור להחזיר לי החזר המס היות וחשבון Y יסגר בסוף החודש

    במידה ואחרת אשמח להבין איך עלי לפעול

    בברכה רבה


    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם מס הכנסה עורך קיזוז הפסדים בין חשבונות בנק ?
      יוסי קורן, עו"ד ו- רו"ח | 06/06/2020 08:16

      דליה שלום,
      מס הכנסה לא לוקח בחשבון קיזוזים בין חשבונות הבנקים.
      אם את רוצה, את יכולה להגיש דו"ח שנתי למס הכנסה ובו תקזזי בין החשבונות.
      בהצלחה.

      בברכה,

      יוסי קורן, עו"ד ורו"ח
      מנהל פורום דיני מיסים

      כינור 14, ראש העין
      נייד: 054-3134250; מייל: [email protected] 

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
  • פורום דיני חוזים 25/09/2020 | 16:55 דייר וזכויותיו. שלוםדייר קשיש המתגורר עם ילדיו בדירה גדולה וביקשו מהם הדיור הציבורי לםנות הדירה לדערה קטנה יותר ו...
  • פורום דיני מיסים 25/09/2020 | 16:13 הודעה על מכירת נכס של בעל מניות או ... סעיף המקור לדיווח הוא סעיף 91 לפקודת מס הכנסה. הדיווח הוא עבור בעלי מניות שמכרו מניות בבעלות...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק