אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

מהו המועד להגשת התנגדות לתוכנית

  • התנגדות לתמא - זמנים להגשה
    בן | 29/01/2020 21:50

    שלום, לאחר הגשת תוכניות לעיריה נעשה פרסום ונתלתה מודעה ליד הבניין. הבניין השכן הגיש התנגדות. לקח המון זמן והיזם בסופו של יום הגיש תוכנית חדשה וכעת שוב נכנסנו לפרסום. שוב נתלתה מודעה ואנחנו מחכים למועד של וועדה לקבלת היתר. השאלה היא כעת תוך כמה זמן יוכל הבניין השכן או מישהו אחר להגיש התנגדות?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • מהו המועד להגשת התנגדות לתוכנית
      עו"ד אריה בדנר | 01/02/2020 20:14

      בן שלום,


      התשובה לשאלתך, בדבר המועד להגשת התנגדויות לתוכנית, מצויה בהוראת סעיף 102 לחוק התכנון והבניה שזו לשונה: "התנגדות לתכנית תוגש תוך חודשיים מהיום שפורסמה הודעה על הפקדתה; ואולם רשאי מוסד התכנון אשר הפקיד את התכנית, לקבוע להגשת התנגדויות תקופה ארוכה יותר, שלא תעלה על שלושה חודשים, הן למקרה מסוים והן לסוג של תכניות; מועד פרסום ההודעה יהיה המועד המאוחר שבין הפרסומים בעתון".


      מקווה שהייתי לך לעזר.



      בברכה,

      אריה בדנר, עו"ד
      מנהל פורום תמ"א 38

      מגדל ב.ס.ר. 3, מצדה 9, בני ברק
      טלפון: 03-6120890 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • בן
        בן | 01/02/2020 20:19

        תודה על התשובה. רק לוודא כבר היינו בפרסום בעבר והייתה התנגדות שהתקבלה. עכשיו הגשנו הכל שוב עם תיקונים בתוכנית כפי שנדרשנו. האם זה לא אומר שיש זמנים קצרים יותר להגשת התנגדות?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • תשובה
          עו"ד אריה בדנר | 06/02/2020 17:07

          בן שלום,


          אינני מכיר את הנסיבות הפרטניות ולפיכך תשובתי אינה משתנה. המועד הקבוע להגשת התנגדויות לתוכנית הן כאמור.



          בברכה,

          אריה בדנר, עו"ד
          מנהל פורום תמ"א 38

          מגדל ב.ס.ר. 3, מצדה 9, בני ברק
          טלפון: 03-6120890 ; מייל: [email protected]

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
בחזרה ל - פורום תמא 38
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום עורכי דין 08/05/2021 | 00:07 קניית שטח שצ"פ הבית שלי גובל בשטח שצ"פ "מת" במידות כ10 מ"ר .האם יש אפשרות לקנות שטח כזה? אשמח לקבלת תשובה
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 07/05/2021 | 19:33 אין חובה אין חוק שמחייב להראות חשבונית, אבל זאת לא עצם הפעולה. הפעולה היא עיכוב מתוך חשדחוק סדר הדין הפליל...
  • פורום דיני עבודה 07/05/2021 | 19:14 סעיף 14 לחוק הפיצויים- בבקשה הסבר שלום,אני עובד בחברה מזה 13 שנים, התחלתי במשכורת נמוכה מאוד כ5000 ש"חועם השנים התקדמתי והמשכורת לת...
  • פורום תאונות דרכים 07/05/2021 | 18:55 את מי תובעים עקב אובדן ימי עבודה וה... שלום, פגע בי רכב מאחור והרכב שלי הוכרז כטוטאל לוס. חברת הביטוח של צד ג' אמורה לפצות אותי על אובד...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 07/05/2021 | 18:44 שיפוץ גג רעפים בנין 2 קומות 4 דיירים שטח משותף.אני בקומת קרקע מעלי שכן שקיבל את הגג ובנה מרפסת בטון. בצד השני גג...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק