אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

הגנת הפרטיות

  • הדלפה
    רפי | 10/10/2019 18:31

    שלום.אבקש לשים לב לשאלתי.לפי סעיף 26 לחוק הגנת הפרטיות?.בא כוח הנתבעת הוציא ממקום כלשהו פרטים עלי(במסגרת הוצאה לפועל נגד מרשתו)בפרטים אלו הופיע שם אישתי,מספר ת.ז. כתובת
    ומשכנתא. האישה לא צד בשום דבר. בא הכוח שלח זאת בפקס להוצאה לפועל,למשרד המשפטים,ולבא כוחי. שאלתי על לשון הרע? הוא חשף את פירטי אישתי,למשרד ההוצאה,למשרד המשפטים,ולמזכירת המשרד ולבא כוחי. אני מאוד כעוס על כך,והאם יש לאשתי/לי   כתביעה כנגדו?לשון הרע?
    אודה לתשובה רחבה.  תודה מראש.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הגנת הפרטיות
      צבי שמיר, עו"ד | 16/10/2019 12:24


       שאלתך לא לחלוטין ברורה שכן סע' 26 לחוק הגנת הפרטיות קובע התיישנות של שנתיים לתביעה על פי חוק זה. 


      מהשאלה גם לא ברור בדיוק מה המידע, האם הוצא כדין, האם הוגש כדין.

      אם מדובר במידע שהתקבל כדין והוגש כמסמך חובה בהליך אז ברור שאין מקום לתביעה של לשון הרע. 


      בברכה, 

      צבי שמיר, עו"ד
      מנהל פורום הוצאה לפועל 

      צה"ל 26, גן יבנה
      טל': 072-2485511; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני בנקאות 12/05/2021 | 15:41 חשבון משותף בעבר היה לי ולבן זוגי דאז חשבון משותף בבנק לאומי לאחר הגרושים שלנו לפני שבע שנים נשאר שם חוב ש...
  • פורום דיני מיסים 12/05/2021 | 15:16 מס כלי נגינה שלום אני אמור לטוס לארהב ביוני אני חושב על קנייה של גיטרה חשמלית רציתי לברר אם יש מכס על גיטרה חש...
  • פורום דיני תעבורה 12/05/2021 | 15:14 חניית נגרר בהמשך לדיון לגבי חניית נגרר: האם מגרש חניה ציבורי חופשי בחזקת חניית נגרר בדרך ? האם ניתן להחנות ...
  • פורום פלילי 12/05/2021 | 15:13 תעודת יושר בהליך לדרכון פורטוגלי האם רישום משטרתי בתיק שנסגר בעילת חוסר ראיות בעבירת התפרעות במקום ציבורי, עלול להגיע דרך המרשם הפ...
  • פורום תמא 38 12/05/2021 | 12:45 הבטחה להצמדת שטח גינה משותף לדירות ... אבקש לדעת האם חוקי  במסגרת תמא 38 חיזוק שיפוץ  לחתום חוזה נפרד עם דירות קומת הקרקע הקיי...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק