אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

הי

  • המשרד יצא לטיול
    אהרון | 10/09/2019 15:14

    במשרד בו אני עובד. הוציא הבוס את כל העובדים לטיול 3 ימים על חשבון העבודה. כלומר שיחשב להם שעבדו באותם ימים. אני ועוד שני עובדים שנבצר ממנו להשתתף בטיול.

    הודיע לנו הבוס כי אין חופשה אלא רק מי שיצא לטיול ואצלנו העבודה כרגיל

    חוקי או לא

    תודה מראש

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הי
      מה עושים | 10/09/2019 17:03

      hi

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • האם מעסיק יכול לתת הטבה רק לחלק מן העובדים?
      עו"ד אחוה פודים | 11/09/2019 08:18

      אהרון שלום, 

      למעסיק מותר לקבוע הטבות כאלה ואחרות. 

      בכך שהמעסיק נתן הטבה של 3 ימי חופשה לכעובדים שיצאו לחופש, אין הוא מחוייב לתת חופשה לעובדים שלא הצטרפו לטיול וזכותו לחייב אותך להגיע לעבודה כרגיל, או לנכות לך ימי חופשה.

      בהצלחה! 


      בברכה,

      אחוה פודים, עו"ד
      מנהלת פורום דיני עבודה

      סניף ירושלים: יפו 33, בית יואל, קומה 1
      סניף באר שבע: בן צבי 10, מגדל הרכבת, קומה 5
      טל: 02-6254646 ; מייל: achva.law@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני בנקאות 17/09/2019 | 02:55 הערה לשאלה הקודמת בנוגע למסגרת אשרא... שכחתי לציין היי 1. החשבון שלי במצב תקין. אין לי חריגות מהמסגרת אלא אם כן אישרו לי! 2. נכנסת...
  • פורום בתי משפט 16/09/2019 | 23:25 פמת"א תביעה נגד האפוט' הכללי מחוז ת"א. מי ב"כ הנתבע- פמת"א?
  • פורום דיני עבודה 16/09/2019 | 23:19 תשלום שכר עבור קורס מדא בגנים פרטיי... אני עובדת כסייעת בגן פרטי. חובה עלינו לעבור קורס של עזרה ראשונה של מדא בהיקף של 22 שעות.מי שלא עו...
  • פורום פלילי 16/09/2019 | 20:06 שאלה לגבי עדי תביעה הגישו נגדי כתב אישום. הליך ההוכחות הסתיים.האם כעת [עם סיום הליך ההוכחות והעדות שלו] אני רשאי לשוח...
  • פורום לשון הרע 16/09/2019 | 19:13 השאלה היתה על לשון הרע בעל-פה וסעיף 2 לחוק קובע, שרואים כפרסום לשון הרע אם היתה מיועדת לאדם זולת הנפגע והגיעה לאותו אדם או לאדם...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק