אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

דו"ח משותף לבני זוג ומענק עבודה

  • דוח משותף מענק הכנסה
    טל | 07/06/2019 21:39

    שלום רב אני מנסה לבדוק (לא לשם הגשת הבקשה)אם הייתי זכאית למענק הכנסה בשנים הקודמות. לאור זאת שהייתי נשואה לאדם שבחלק מהזמן היה עצמאי, הוגש לנו על ידי רו"ח שלו דוח משותף. לא ברור לי אם על כל התקופה בה היה עצמאי או חלקה. איך אדע באיזה שנים הוגש דוח משותף עם בן הזוג שלי? האם בהכרח עצמאי ובת זוגתו מגישים דוח משותף? האם במקרה של הגשת דוח מאוחד אין זכאות להגשת מענק עבודה ?תודה 

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • דו"ח משותף לבני זוג ומענק עבודה
      עו"ד משה (מוש) גבע | 12/06/2019 22:49

      זוג נשוי מגיש דו"ח משותף. זה הכלל וברירת המחדל. 
      כל אחד מבני הזוג יכול להיות זכאי למענק עבודה, ללא תלות בבני הזוג.


      בברכה,

      משה גבע, עו"ד
      מנהל פורום דיני מיסים
      גבע, גריידי - משרד עורכי דין
      יעוץ וליווי מקצועי ומשפטי בתחום המיסים

      המסגר 26, ת"א 
      טל': 03-5084525; מייל: moshe@gevalaw.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/05/2020 | 00:56 מכירת דירה שהיתה בשכירות ברשותי דירה שהיתה בשכירות, מאז שהדיירים עזבו לפני מספר חודשים לא הצלחתי להשכירה, וכעת מעוניין למכ...
  • פורום פלילי 24/05/2020 | 23:43 תשובה לתשובה היי,האם המעשה שלו לצלם את הת״ז שלי ולרשום עדות תקין? או שאני יכול לבקש ממנו להחזיר לי את התצלום ו...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 24/05/2020 | 22:32 תביעה קטנה נגד חברת סלולר היי,אתה יכול להגיש תביעה קטנה ללא סיוע מעורך דין עד סכום של 34 אלף ש"ח. ככל ויש צורך בסיוע נוסף,...
  • פורום דיני מיסים 24/05/2020 | 19:49 מס שבח שיוטל על הקונה הייקרקע חקלאית שנרכשה ב-1979 והתקבלה בירושה ב-2010  האם קיימת אפשרות במכירת קרקע חקלאית &nbs...
  • פורום דיני עבודה 24/05/2020 | 18:25 חישוב שכר לפיצויים - ללא סעיף 14 האם השכר לפיצויים יחושב שלפי השכר (עם ירידת השכר) כפול מספר השנים או עד תקופה שבה הועסקתי ב100% מ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק