אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם מעביד חייב להחזיר תשובה בדבר הליכי מיון?

  • הודעה בדבר קבלה או אי קבלה לעבודה
    MrA | 12/06/2019 12:01

    שלום,

    ברצוני לדעת האם ניתן, ואם כן איך, לתבוע מעסיק שהתראיינתי אצלו פעמיים ולבסוף נעלם מבלי לתת לי תשובה על המשך התהליך. חשוב לציין כי נאמר לי בפגישה השניה כי אקבל את חוזה העבודה לעיון. גם אחרי ששלחתי הודעה לקבל תגובה לא נענתי. לא ידוע לי האם המשרה אויישה, לא ידוע לי אם זאת חברה המונה מעל 25 עובדים (הבנתי שזה תנאי לתביעה).

    מקרה נוסף, אותו סיפור, ראיון שהתקיים במחלקה של מוסד גדול וטרם קיבלתי מענה. אשמח לקבל תשובה ובכלל מושג כלשהו על הנושא. תודה.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם מעביד חייב להחזיר תשובה בדבר הליכי מיון?
      עו"ד אחוה פודים | 12/06/2019 12:43

      שלום רב,

      ניתן להגיש תביעה לביה"ד לעבודה בגין הפרה של חוק הודעה לעובד (תנאי עבודה), ככל שהמעסיק מונה יותר מ-25 עובדים ולא מדובר על תחום המסעדנות. 




      בברכה,

      אחוה פודים, עו"ד
      מנהלת פורום דיני עבודה

      יפו 33, בית יואל, ירושלים
      טל: 02-6254646 ; מייל: achva.law@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/05/2020 | 00:56 מכירת דירה שהיתה בשכירות ברשותי דירה שהיתה בשכירות, מאז שהדיירים עזבו לפני מספר חודשים לא הצלחתי להשכירה, וכעת מעוניין למכ...
  • פורום פלילי 24/05/2020 | 23:43 תשובה לתשובה היי,האם המעשה שלו לצלם את הת״ז שלי ולרשום עדות תקין? או שאני יכול לבקש ממנו להחזיר לי את התצלום ו...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 24/05/2020 | 22:32 תביעה קטנה נגד חברת סלולר היי,אתה יכול להגיש תביעה קטנה ללא סיוע מעורך דין עד סכום של 34 אלף ש"ח. ככל ויש צורך בסיוע נוסף,...
  • פורום דיני מיסים 24/05/2020 | 19:49 מס שבח שיוטל על הקונה הייקרקע חקלאית שנרכשה ב-1979 והתקבלה בירושה ב-2010  האם קיימת אפשרות במכירת קרקע חקלאית &nbs...
  • פורום דיני עבודה 24/05/2020 | 18:25 חישוב שכר לפיצויים - ללא סעיף 14 האם השכר לפיצויים יחושב שלפי השכר (עם ירידת השכר) כפול מספר השנים או עד תקופה שבה הועסקתי ב100% מ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק