אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

שעות נוספות /עודפות

  • עבודה 6 ימים בשבוע ובחוזה 5 ימים
    שי | 13/05/2019 11:13

    שלום
    אני בחוזה מוגדר כעובד 5 ימים בשבוע על פי חוזה ומקבל שכר על פי שעתי
    אם אני מגיע לעבוד ביום שישי השעות שאני אמור לקבל הן שעות בתעריף רגיל או שונה
     תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שעות נוספות /עודפות
      עו"ד עדי אורן-פריאנטי | 14/05/2019 09:26

      תלוי. במידה והשעות האלה חורגות ממכסת השעות השבועיות - 42 ש"ש אתה זכאי לתשלום שעות נוספות. במידה ולאו - אתה תהיה זכאי רק לתשלום שעות רגילות - מכוון שאלה נחשבות לשעות עודפות 

      בברכה, 

      עדי אורן פריאנטי, עו"ד
      מנהלת פורום דיני עבודה

      שדרות ירושלים 18, אשדוד.
      טל': 08-8671200; מייל: lawadio@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • תודה על המענה האם ימי חופש או חג נחשבים לשעות
        שי | 06/06/2019 12:01

        תודה על המענה 

        אם יש באותו שבוע יש חג או חופש האם זה גם נחשב לשעות עבודה 

        לדוגמא אם ראשון היה חג  או לקחתי חופש ועבדתי שני עד חמישי 8.5 שעות וביום שישי 6 שעות 

        יום שישי נחשב כשעות עודפות 

        מקווה שלא סיבכתי יותר מידי

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 30/05/2020 | 23:43 אבטלה אני עובדת במקום עבודה 10 חודשים, הייתי בחלת בחודש אפריל לאור הקורונה, כעת הודיע שנפטר אותי, נתן ...
  • פורום רשלנות רפואית 30/05/2020 | 23:36 כדאיות הגשת תביעת רשלנות רפואית במק... הילה שלום,ראשית קבלי תנחומי על פטירת אמך, לא כל שכן בנסיבות שהנך מתארת.מדברייך עולה שלאור פענוח ה...
  • פורום דיני עבודה 30/05/2020 | 23:07 חולה קורונה מה מתפרנס חולה קורונה שאין לו ימי חופשה לא מנוצלים ולא ימי מחלה לא מנוצלים
  • פורום בתי משפט 30/05/2020 | 22:26 שאלה בנוגע להתיישנות בלבד שאלה זו הנה בנוגע להתיישנות והיא מופנית רק למי שיודע לנתח הסיטואציה שגם בלי קשר להתיישנות הינה בע...
  • פורום לשון הרע 30/05/2020 | 21:12 האם ניתן לתבוע על דברים שנאמרו במסג... שירה שלום,בהתאם לסעיף 13(5) לחוק איסור לשון הרע, לא ניתן להגיש תביעת לשון הרע בגין פרסומים שנאמרו...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק