אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

שכר טרחה - תוספת לשאלה

  • שכר טרחה
    ר | 17/03/2019 09:32

    תיק משפחה: הדיון בבי"ד רבני הסתיים. כעת עסוקים בחלוקת הרכוש. יש דירה והאישה רוצה לקנות את המחצית של הבעל. עו"ד רצה 2500 + מעמ על ההסכם. לאחר מכן העו"ד מבקש כ 800 ש"ח + מעמ על הודעה לבימ"ש למשפחה שהצדדים החליטו שהאישה תקנה את חלקו של הבעל באמצעות הסכם מכר ביניהם. כלומר הודעה לביהמ"ש שמכילה 2 משפטים בלבד. הסכום של 800 ש"ח + מעמ על הודעה זו הוא הגיוני?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שכר טרחה - תוספת לשאלה
      ר | 17/03/2019 13:18

      * בהמשך לשאלה הקודמת: כשהגברת אמרה לעו"ד שהיא תודיע לביהמ"ש את ההודעה של השתי משפטים הנ"ל, ענתה העו"ד שהיא לא עובדת כך ואם הגברת מעוניינת היא יכולה לקחת את התיק בחזרה. זה מקובל כך?

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • יש לפנות לפורום דיני משפחה
      עו"ד עינב יונסוף וייס | 26/03/2019 12:46



      בברכה,

      עינב יונסוף וייס, עו"ד
      מנהלת פורום עורכי דין

      יחזקאל שטרייכמן 2, תל אביב
      נייד: 054-4250168; מייל: ejweiss.law@gmail.com 

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני עבודה 04/04/2020 | 07:57 תיקון התכוונתי לתשלום פיצויים - האם הוא מחוייב בתשלום פיצויים על כל השנים?
  • פורום דיני משפחה 04/04/2020 | 02:08 גירושים בחו"ל שלום,אני ישראלית שנשואה לגבר מחו"ל. יש לנו שלושה ילדים מתחת לגיל 9. מלפני הנישואים ועד לפני שנתיי...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 03/04/2020 | 21:11 לא נחוץ "המלצה" של עורך דין להסתייע בעורך דין לצורך הגשת תביעה קטנה נגועה בניגוד עניינים ומוטב לא לסמוך ע...
  • פורום ביטוח לאומי 03/04/2020 | 20:57 חלת בגין קורונהה עובדת אם באפריל חודש מלא בחלת עקב קורונה האם מעסיק שלה צריך לשלם ביטוח בגינה או שביטוח לאומי...
  • פורום דיני חוזים 03/04/2020 | 20:04 שכירות מעל 10 שנים שלום,נכון.סעיף 152 לחוק הגנת הדייר קובע כי שכירות בדירה או בבית עסק שחוק הגנת הדייר אינו חל עליה,...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק