מתוך: פורום דיני חברות
 
  • הודעות שוטפות
  • בשנת 2016 הקמתי חברה ברומניה, ועכשיו סגרתי אותה
    יניב | 23/08/2019 23:17

    בשנת 2016 הקמתי חברה ברומניה, ועכשיו סגרתי אותה, כידוע שצריך להשכיר משרד או מקום בשביל חברה, אז חתמתי על חוזה שכירות עם ישראלי ברומניה ובחוזה היה כתוב בלי ידיעתי ובלי שהבנתי מה שכתוב בסעיף 8.2 , שאני צריך לשלם גם לאחר שהחוזה לשנה נגמר, עד שאני סוגר את החברה, האם זה חוקי להחתים על דבר כזה בלי שאני יודע? והאם זה תקף בארץ או ברומניה חוזה כזה, סעיף 8.2, אשמח שתפנה אליי שאני אשלח לך את החוזה המלא שתוכל לראות

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
     
    • דין רומני
      עו"ד משה כאהן | 12/09/2019 22:35

      לצערנו אין אנחנו יכולים לייעץ בנושאים הקשורים בדין רומני.

      בברכה,

      משה כאהן, עו"ד
      מנהל פורום דיני חברות

      שד' שאול המלך 35, ת"א
      טל': 03-6914775; מייל: mk@kahn.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
       
* משתמש רגיל מופיע בכתום רגיל
** משתמש בכיר מופיע בכתום דגוש