אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

קבלן הוצל"פ

  • חריגה מסמכות?
    גילעד יעקבזן | 28/01/2008 13:48

    האם קבלן הוצל"פ שהגיע לבית שבו נמצא רק קטין רשאי להיכנס לבית אם הקטין מאפשר זאת? האם חייב הקבלן להזדהות בפניו כקבלן הוצל"פ ולהציג תעודה אפילו אם לא התבקש? האם רשאי הקבלן להשתמש במכשיר הטלפון של הבית על מנת ליצור קשר עם החייב שלא נמצא בבית?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • קבלן הוצל"פ
      עו"ד חנן חדד | 29/01/2008 10:15

      אם קטין מתחת לגיל 17 נמצא בבית לבד אין לבצע את ההליך או להיכנס לדירה ומכאן התשובה ליתר השאלות.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • תודה רבה  לת 
        גילעד יעקבזן | 29/01/2008 12:28

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני תעבורה 06/07/2022 | 07:06 מהירות תודה.סעיף 69ג לפקודה מבטל את זה.
  • פורום פלילי 06/07/2022 | 06:37 האם זה נכון היי, קראתי את זה באינטרנט, האם זה נכון ?המעסיק פיטר אותי על סמך המצלמות שמיועדות לאבטחה בלבד...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 06/07/2022 | 00:58 מצויין אני כבר מריץ תסיעה למפקחת אז אני מוסיף 2 סעדים נוספים לרשימה.תבורכי
  • פורום דיני משפחה 05/07/2022 | 23:39 תודה, איך הדין של מדינה זרה יקבע מש... שאולי מנוגד לישראל? לדוגמא מזונות באותה ארץ הם חצי משכורת של האבא. אז ישראל תכריח אותי לעשות לפי ...
  • פורום דיני בנקאות 05/07/2022 | 23:22 תוך כמה זמן הבנק צרילבצע דרישה להעב... שלום רב,באותו יום עסקים שמחתי להיות לעזר,   בכבוד רב, זילברפלד אבי, עו"ד ונוטריון מנה...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק