אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

שימוש מיופה כוח בכרטיס אשראי של הממנה.

  • שימוש בכרטיס אשראי של מייפה כוח ע"י מיופה הכוח.
    דני | 07/09/2022 12:36

    אבי חתם על "ייפוי כוח מתמשך" ההופך אותי ואת אחי למיופי הכוח, גם במישור הכספי וגם במישור הרפואי.

    עם הזמן, נאלצנו להפעיל את ייפוי הכוח אצל האפוטרופוס הכללי. ייפוי הכוח המתמשך הופעל רשמית.

    הבנק קיבל את הניירת והפך אותנו למיופי הכוח שלו, כאשר החשבון נשאר שלו. אנחנו משתמשים בחשבון שלו לצרכיו.

    האם מותר לנו להשתמש בכרטיס האשראי של אבא? האם אנחנו צריכים כרטיס אשראי נפרד אשר משוייך גם הוא לחשבון של אבא?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שימוש מיופה כוח בכרטיס אשראי של הממנה.
      עו"ד אסף מירוז | 08/09/2022 21:35

      דני שלום

      השאלה מתאימה יותר לפורום הדן בייפוי כוח מתמשך. 

      עם זאת, נראה לי נכונה יותר האפשרות השניה שציינת. 

      אני מקווה שעלה בידי לסייע. 




      בברכה,

      אסף מירוז, עו"ד
      מנהל פורום דיני בנקאות

      מרכז עזריאלי, המגדל המשולש, ק"28, דרך מנחם בגין 132/3 תל אביב 
      טלפון: 03-7266966  ; מייל: amerozlaw@gmail.com 


      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 04/03/2024 | 20:02 סעיף נכות המגלם אי כושר  לשון סעיף 34 ב רמיסיה, סימנים קליניים אפקטיביים קלים, קיים צורך בטיפול תרופתי, קיימת הפרעה ...
  • פורום דיני תעבורה 04/03/2024 | 20:00 אני לא מוצא כאן אכיפה בררנית הי,העובדה שעד היום לא הייתה אכיפה והיא התחילה "פתאום", אינה מעידה על בררנות.יתכן והמדיניות השתנתה...
  • פורום בתי משפט 04/03/2024 | 17:01 חתימה על תצהיר האם עו״ד יכול לחתום על תצהיר בכתב יד בלי חותמת רשמית? כי הוא עו״ד אבל לא עוסק במקצוע
  • פורום תאונות דרכים 04/03/2024 | 15:44 תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה שלום לעו"ד רונית. אשמח להסבר קצר. מילאתי את טופס תביעה לנפגע עבודה . יש שם סעיף 6. שכתוב שם ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 04/03/2024 | 15:21 האם במכירת דירה מושכרת כששולם מס הכ... שלום נחום,העובדה שדירה הושכרה ושולם מס הכנסה בגין הכנסות השכירות איננה משנה לעניין עצם החיוב במס ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק