אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ביצוע שמאות לפי מחירון יצחק לוי

  • שמאי גרם לי נזק בשמאות
    שואל | 07/08/2022 17:26

    הזמנתי דוח משמאי רכב עבור תביעה לביטוח בגין רכב שנגרם לא נזק מוחלט- טוטאלוס

    השמאי ערך דוח מבוסס על לוי יצחק[

    יש לי הוכחות רבות שהמחירון לוי יצחק לא משקף את מחירו ש להרכב בשוק

    אני סבור שהשמאי גרם לי נזק כי בסוף מתבססים על הדוח שהוא מסר.

    האם השמאי רשאי להכין דוח רק לפי מחירון לוי יצחק?

    במצב כזה מי צריך דוח שמאי בכלל- גם אני יכול לבד לעיין במחירון לוי יצחק ולערוך התאמה לנתונים של הרכב שלי במחירון באפליקציה.

    מה עושים בעניין הנזק שגרם לי השמאי? האם השמאי יכול להתחברא תחת מטריית מחירון לוי יצחק?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • ביצוע שמאות לפי מחירון יצחק לוי
      עו"ד גיל קראוס | 11/08/2022 18:02

      שלום רב,

      בעיקרון השמאות מתבצעת לפי המחירונים המקובלים בשוק ומחירון יצחק לוי הוא המוביל בעניין. בדרך כלל גם בפוליסת הביטוח מצוין שהחישוב הוא לפי המחירון.

      לכן אני בספק אם תוכל לנהל הליך של תביעת רשלנות נגד שמאי שערך את חוות הדעת לפי המחירון המקובל.



      בכבוד רב,

      גיל קראוס, עו"ד
      מנהל פורום דיני נזיקין ופורום דיני ביטוח

      מגדל בסר 4, קומה 23, רחוב מצדה 7 בני ברק
      טל': 03-6766602 ; מייל: gil@eghert-kraus.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 04/03/2024 | 19:11 יצחק הייתי בנכות זמנית 100 אחוז  ותבעתי את  אובדן כושר עבודה של הפנסיה..עכשיו קיבלתי צמיתה 3...
  • פורום בתי משפט 04/03/2024 | 17:01 חתימה על תצהיר האם עו״ד יכול לחתום על תצהיר בכתב יד בלי חותמת רשמית? כי הוא עו״ד אבל לא עוסק במקצוע
  • פורום תאונות דרכים 04/03/2024 | 15:44 תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה שלום לעו"ד רונית. אשמח להסבר קצר. מילאתי את טופס תביעה לנפגע עבודה . יש שם סעיף 6. שכתוב שם ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 04/03/2024 | 15:21 האם במכירת דירה מושכרת כששולם מס הכ... שלום נחום,העובדה שדירה הושכרה ושולם מס הכנסה בגין הכנסות השכירות איננה משנה לעניין עצם החיוב במס ...
  • פורום דיני נזיקין 04/03/2024 | 13:40 אי עמידה בקולנוע קורא" של עיריית רמ... בס"ד. בחודש אוקטובר 2021, הכריזה עיריית רמלה, באמצעות "קול קורא", על תחרות לכתיבת המנון לעיר. הוב...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק