אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ידועה בציבור

  • ידועה בציבור
    תקוה | 28/05/2022 21:38

    שלום , שאלה ; האם ידועה בציבור זכאית לרשת את דירת הנפטר שהוא קיבל בירושה מאימו , שנים לפני שהוא הכיר את הידועה בציבור . האם מגיע לה חלק מהעזבון ??? 

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום פלילי 27/06/2022 | 13:41 שאלה דחופה- איזה עברות נעברו נערים התעללו והרביצו לבן משפחתי, אחד מהנערים צילםוידאו את התקיפה ואחר כך העלה את זה לקבוצת ווצאפ ...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 27/06/2022 | 13:17 מי רמת גן שלום. אני רשומה לקבל את החשבוניות במייל, רק שכל חודשיים אני צריכה להתחנן לקבל אותה. גם לפני כן, ...
  • פורום לשון הרע 27/06/2022 | 13:15 האם ניתן לתבוע בגין דיבה בהליך משפט... לאוניד שלום, סעיף 13 (5) לחוק איסור לשון הרע, תשכ"ה-1965 קובע כך:לא ישמש עילה למשפט פלילי או...
  • פורום דיני תעבורה 27/06/2022 | 12:19 נהיגה במלווה אהלן, סימתי שלילה של רישיון רגיל הייתי צריך לחדש אותו אז עשיתי כבר רישיון למשאיתc1 עכשיו השאלה הא...
  • פורום תמא 38 27/06/2022 | 12:06 ערך הדירה החדשה שלום אוריזה חמור מאוד אם הוא עושה כך. יש הסכמים בהם נכתב (בטעות) כי הערבות לא תכלול את רכיב המע"מ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק