אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

חוק חוזים

  • חוק חוזים
    מורו | 14/04/2022 11:08

    שני צדדים חתמו על חוזה לגביי.

    אני משלם לצד "א" מנוי חודשי.

    האם אני זכאי לבקש עותק של חוזה זה?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 08/08/2022 | 13:59 מיצוי זכויות צהריים טוביםראשית אאחל לך איחולי בריאות איתנה זה חשוב יותר מהכל.דבר שני, בגילך תוכלי להגיש תביעה ...
  • פורום דיני מיסים 08/08/2022 | 13:38 סעיף מה הסעיף ספציפי ל הגדרות הנל
  • פורום דיני עבודה 08/08/2022 | 13:34 הסכם העסקה - סעיף 60 יום לעזיבה היי, יש לי הסכם העסקה כמנהל מחלקה. אני מועסק במקום העבודה החל מפברואר, ז"א 7 חודשים. בה...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 08/08/2022 | 13:01 נאמנות מיסוי קניתי דירהברכישה היה הסכם נאמנות ולפיו קרוב משפחה הוא נאמן ואני הנהנהשלמתי מס רכישה לפי נתןונים ש...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 08/08/2022 | 11:50 הודעה יש שאלות שהתפתחו בשרשור מטה בעמוד זה  ואין מענה בשרשור
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק