אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

לחקור?

  • לחקור?
    יאיר | 19/04/2021 20:26

    האם על צד ג שמחסרים אליו שיק, מוטלת חובה לברר שזכות קנינו של השיק כשרה, ואם לא טרח לוודא הרי שאינו תך לב לצורך הגדרתו בדין כ אוחז כשורה עפ סעיף 28 לפק' השטרות? או שאין צריך לחקור ומספיק שסוחר אליו ולא חשד?

     לפי הפסיקה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 25/06/2021 | 13:12 שיחות מטרידות לתרומות בטלפון שלום רב,מתקשרים לטלפון הבייתי שלנו כל הזמן מכל מיני ארוגנים של התרמה ודברים אחרים, למרות בקשות לה...
  • פורום זכויות יוצרים 25/06/2021 | 13:02 תשובה עו"ד אהרונוב, תודה על תגובתך.אילו עילות נוספות יכולות להיות?
  • פורום תמא 38 25/06/2021 | 11:26 תביעה קבלן שלא סיים את תהליך התמ"א עד סופו ועזב באמצע ולא השלים את כל העבודותהאם ניתן לתבוע אותו אם הוא...
  • פורום עורכי דין 25/06/2021 | 11:25 קייטנה יש לי בית פרטי עם בריכה, אני רוצה לעשות בקיץ קייטנה בבית ל 6 ילדים, האם צריך לקבל על כך אישור?
  • פורום אתיקה מקצועית 25/06/2021 | 09:34 השכל הישר אומר שלא לא ברור למה הכוונה "לחתום על מסמכים".אם הוא חותם על מסמכים כעו"ד הרי שיש כאן בעיה.אם הוא הקפיא את...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק