אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

חיוב בגין גרירה

  • גרירה
    אגוזי | 13/08/2020 07:40

    הרכב נתקע פניתי לחברת הביטוח שאמרו לי להתקשר לחברת גרירה xשנקבו את שמה. הזמנתי גרירה. לאחר מכן התברר שכבו ממני השתתפות עצמית. יאמרו לי כך%3a חברת גרירה שבחרת יש השתתפות עצמית. אם היית מזמין מחברת הגרירה אחרת y %2c אז לא היה לך השתתפות עצמית. ואני שואל - הרי הם הפנו אותי לחברה x ורק בגין הפנייתם פניתי. אם היו מפנים אותי לחברה y לא הייתי נדרש לשלם. האם הם הטעו אותי ולכן נאלצתי לשלם השתתפות עצמית לא כדין ומגיע לי החזר%3f אני חדש בתחום הנהיגה. לא הכרתי את נושא הגרירות

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • חיוב בגין גרירה
      עו"ד גיל קראוס | 13/08/2020 15:54

      צהריים טובים,


      צריך להבין את שורש העניין - אם הפוליסה מאפשרת שירותי גרירה ללא עלות ואתה פנית לחברת הביטוח ולא שלחו אותך לשירות הגרירה המתאים, אז לכאורה יש לך טענות טובות מול חברת הביטוח.



      בכבוד רב,

      גיל קראוס, עו"ד
      מנהל פורום דיני נזיקין ופורום דיני ביטוח

      שדרות שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל אביב
      טל': 03-6766602 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 07/05/2021 | 19:33 אין חובה אין חוק שמחייב להראות חשבונית, אבל זאת לא עצם הפעולה. הפעולה היא עיכוב מתוך חשדחוק סדר הדין הפליל...
  • פורום דיני עבודה 07/05/2021 | 19:14 סעיף 14 לחוק הפיצויים- בבקשה הסבר שלום,אני עובד בחברה מזה 13 שנים, התחלתי במשכורת נמוכה מאוד כ5000 ש"חועם השנים התקדמתי והמשכורת לת...
  • פורום תאונות דרכים 07/05/2021 | 18:55 את מי תובעים עקב אובדן ימי עבודה וה... שלום, פגע בי רכב מאחור והרכב שלי הוכרז כטוטאל לוס. חברת הביטוח של צד ג' אמורה לפצות אותי על אובד...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 07/05/2021 | 18:44 שיפוץ גג רעפים בנין 2 קומות 4 דיירים שטח משותף.אני בקומת קרקע מעלי שכן שקיבל את הגג ובנה מרפסת בטון. בצד השני גג...
  • פורום דיני חוזים 07/05/2021 | 18:03 הסכם אשר חתום רק עי צד אחד 1. האם הסכם בין 2 אנשים, אשר חתום רק ע"י איש אחד, אינו מהווה הסכם ואינו תקף? 2. האם הסכם בין ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק