אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

רישום דירה על שם קונה

  • רישום דירה על שם קונה
    נועם | 30/07/2020 11:01

    קניתי דירה יד שניה. טרם עברה הדירה על שמי בטאבו אני מוכר אותה לקונה ואף טרם נרשמה הערת אזהרה לטובתי. האם ניתן לדלג על הרישום על שמי בטאבו ולרשום ישירות על שם הקונה?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • רישום דירה על שם קונה
      עו"ד אופיר קנפו | 30/07/2020 11:27

      שלום,
      ניתן להעביר זכויות על אף שטרם נרשמו הזכויות על שמך, בתנאי שיש לך יפוי כח מהבעלים הראשונים שמכר לך את הזכויות.
      יש להשתמש בשטר הסבה וכמובן להמציא את כל אישורי המיסים בגין 2 העסקאות.

      בברכה,

      בברכה,

      אופיר קנפו, עו"ד
      מנהל פורום נדל"ן ודיני מקרקעין
      בית אמות משפט, שדרות שאול המלך 8, תל אביב

      טלפון: 03-6866828, מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • שטר הסבה??
        נועם | 30/07/2020 11:33

        תודה עורך דין אופיר. מהו שטרנ הסבה? תפרט בבקשה

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • שטר הסבה
          עו"ד אופיר קנפו | 30/07/2020 11:41

          שלום,


          שטר המסב את הזכות מהבעלים הרשומים של הנכס ועד הבעלים שרוצים לרשום אותו.


          בברכה

          בברכה,

          אופיר קנפו, עו"ד
          מנהל פורום נדל"ן ודיני מקרקעין
          בית אמות משפט, שדרות שאול המלך 8, תל אביב

          טלפון: 03-6866828, מייל: [email protected]

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • שטר הסבה??
            נועם | 30/07/2020 11:46

            רק איפה אני משיג שטר זה

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 27/10/2021 | 16:18 העברה ללא תמורה לקרוב שמואל שלום רב,בהעברה ללא תמורה לקרוב לא תחויב במס שבח. מקבל הדירה (הבן) ישלם 1/3 מס רכישה ממס הרכ...
  • פורום צוואות וירושות 27/10/2021 | 15:33 חלוקת דירה שלום רב,ניתן להוריש דירה למספר יורשים. סעיף 11 מסדיר את הדברים שלא ניתן להוריש למספר יורשים וכיצד...
  • פורום פלילי 27/10/2021 | 14:55 יש להפנות השאלה לפורום דיני נזיקין בברכה, אמיר מורשתי, עו"ד מנהל פורום פלילי
  • פורום דיני עבודה 27/10/2021 | 14:54 שאלה בנושא קורונה במקום עבודה רציתי לשאול שאלהאני עובדת במוקד ולא בקבלת קהלוהמעסיק דורש בדיקת קורונה מהירה (לא pcr)כל 84 שעות ...
  • פורום דיני משפחה 27/10/2021 | 14:40 מה דינה של דירה שנרשמה בצוואה אבל ה... שלום רב,רציתי לדעת מה דינה של דירה אשר נרשמה בצוואה, אבל כמה שנים לאחר שהצוואה נרשמה ונמסרה לילדי...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק