אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

חתימה עם נותני שירות

  • הסכם שירות מיתקן חניה
    אורנה | 27/07/2020 08:58

    שלום, רכשתי דירה בבנין שעבר תמ"א 38. היזם שלח לי מייל בו ביקש שאחתום על הסכם שירות עם החברה שאמורה לתחזק את מיתקן החניה. אם אחתום, הרי שמחודש ספטמבר יהיה עליי לשלם תשלום חודשי עבור השירות. טרם התקבל טופס 4 לבניין וכמובן שהדירה טרם נמסרה לי. היזם טוען שאם לא אחתום על הסכם השירות, הדבר יעכב את קבלת טופס 4. האם עליי לחתום על ההסכם ? תודה, אורנה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • חתימה עם נותני שירות
      עו"ד אריה בדנר | 27/07/2020 16:41

      אורנה שלום,


      אמנם, יתכן והנך נדרשת לחתום על הסכם התקשרות עם נותן שירות בבניין. יחד עם זאת, ככלל, כל עוד לא קיבלת החזקה בדירה בהתאם להוראות הסכם המכר שחתמת, כל חיוב כזה צריך לחול על היזם. אינני מכיר את הוראות הסכם שחתמת עם היזם והנני מניח שמעצם טיבם וטבעם של דברים (או כך לפחות יש לקוות) יש בהסכם התייחסות כלשהי לסוגיה זו.


      מקווה שהייתי לך לעזר.



      בברכה,

      אריה בדנר, עו"ד
      מנהל פורום תמ"א 38

      מגדל ב.ס.ר. 3, מצדה 9, בני ברק
      טלפון: 03-6120890 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
בחזרה ל - פורום תמא 38
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 07/05/2021 | 19:33 אין חובה אין חוק שמחייב להראות חשבונית, אבל זאת לא עצם הפעולה. הפעולה היא עיכוב מתוך חשדחוק סדר הדין הפליל...
  • פורום דיני עבודה 07/05/2021 | 19:14 סעיף 14 לחוק הפיצויים- בבקשה הסבר שלום,אני עובד בחברה מזה 13 שנים, התחלתי במשכורת נמוכה מאוד כ5000 ש"חועם השנים התקדמתי והמשכורת לת...
  • פורום תאונות דרכים 07/05/2021 | 18:55 את מי תובעים עקב אובדן ימי עבודה וה... שלום, פגע בי רכב מאחור והרכב שלי הוכרז כטוטאל לוס. חברת הביטוח של צד ג' אמורה לפצות אותי על אובד...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 07/05/2021 | 18:44 שיפוץ גג רעפים בנין 2 קומות 4 דיירים שטח משותף.אני בקומת קרקע מעלי שכן שקיבל את הגג ובנה מרפסת בטון. בצד השני גג...
  • פורום דיני חוזים 07/05/2021 | 18:03 הסכם אשר חתום רק עי צד אחד 1. האם הסכם בין 2 אנשים, אשר חתום רק ע"י איש אחד, אינו מהווה הסכם ואינו תקף? 2. האם הסכם בין ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק