אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

פסיקתא לבנק

  • פסיקתא לבנק - מוריש
    מתעניינת | 08/07/2020 18:52

    שלום,
    אב נפטר. הבן שלו הוא אחד היורשים על פי צו ירושה שקיים.
    כיון מתנהל הליך גירושין בין הבן לאישתו של הבן.
    האם בית הדין הרבני יכול לתת פסיקתא לקבלת מידע מחשבון הבנק של האב שנפטר שהוא גם המוריש לבנו על פי צו הירושה?
    יש בידינו צו ירושה.
    כמו כן, אותה השאלה הנ"ל אך לגבי חברות פיננסיות למידע על זכויות סוציאליות של האב המוריש.

    שאלה נוספת, מה ניתן לעשות אם הבן בהליך הגירושין טוען בפני הרבנים שהוא חסר כל, בעוד שידוע לי בוודאות שיש לו כספים רבים המוחזקים אצל אמו שחיה עדיין ובחשבון אביו ז"ל.

    תודה.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • פסיקתא לבנק
      ליטל יעקובוביץ דראי | 09/07/2020 15:53

      שלום רב
      לא ברור במסגרת איזה תביעות בבית הדין הרבני מבוקש לקבל מידע אודות זכויות שמגיעות לבן מעזבון אביו שנפטר.

      אם המטרה היא להוכיח יכולת כלכלית לצורך תשלום מזונות בהחלט אפשר לבקש צווי גילוי מידע מבית הדין

      כך גם לגבי גורמים נוספים

      אם המטרה היא בנושאי רכוש בני הזוג, ייתכן שיסרבו לבקשה מאחר ועל פי חוק יחסי ממון ירושות לא אמורות להיות באיזון בין בני הזוג.

      ממליצה לפנות לייעוץ פרטני לנסיבות המקרה

      בברכה

      ליטל יעקובוביץ דראי, עו"ד

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 27/10/2021 | 17:14 חישוב מדד תשומות בניה למגורים שלום רב,אין מספיק נתונים בשאלתך כדי להשיבה. יש לעיין במסמכים אשר הועברו אליך ע"י החברה ולבדו...
  • פורום דיני מיסים 27/10/2021 | 16:29 העברת כספים במתנה שלום לך, ברצוני להעביר כספים במתנה לאחותי בארצות הברית. האם יש הגבלה על סכום הכסף , והאם עלי...
  • פורום דיני עבודה 27/10/2021 | 16:25 הפרשות לפנסיה עד לפני מספר חודשים עבדתי בשני מקומות עבודה (לא במקביל אלה לסרוגין בהתאם לעונה)כיום אני עובד במקו...
  • פורום צוואות וירושות 27/10/2021 | 15:33 חלוקת דירה שלום רב,ניתן להוריש דירה למספר יורשים. סעיף 11 מסדיר את הדברים שלא ניתן להוריש למספר יורשים וכיצד...
  • פורום פלילי 27/10/2021 | 14:55 יש להפנות השאלה לפורום דיני נזיקין בברכה, אמיר מורשתי, עו"ד מנהל פורום פלילי
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק