אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

הודעה לחברת הביטוח על חשד לממאירות

  • אובחנתי בחשד לממאירות האם להודיע למבטחים?
    פלונית אלמונית | 12/06/2020 00:19

    שלום,

    אני בשנות החמישים לחיי רווקה ללא ילדים, בריאה בדרך כלל, מתפקדת ועובדת ומתפרנסת, קצת מעל שכר מינימום. לאחרונה אובחנתי במצב של MGUS שזה חשד לממאירות. יש לי פוליסות ביטוח בריאות, פוליסת פנסיה, ותרופות והשתלות ותאונות אישיות לא יקרות. האם עלי להודיע למבטח על התסמונת? למעביד אני כמובן לא רוצה להודיע. תודה.

    פלונית אלמונית

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הודעה לחברת הביטוח על חשד לממאירות
      עו"ד גיל קראוס | 15/06/2020 15:38

      צהריים טובים,


      יש לבחון את הפוליסות שבבעלותך, אבל להערכתי בשלב זה וכאשר מדובר בחשד לממאירות, אין בהכרח חובה להודיע לחברות הביטוח על המצב.

      יחד עם זאת, אין להסתמך על האמור לעיל וצריך קודם כל לבחון את הפוליסות והמסמכים הרפואיים.


       
      בכבוד רב,

      גיל קראוס, עו"ד
      מנהל פורום דיני נזיקין ופורום דיני ביטוח

      שדרות שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל אביב
      טל': 03-6766602 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
  • פורום דיני חוזים 25/09/2020 | 16:55 דייר וזכויותיו. שלוםדייר קשיש המתגורר עם ילדיו בדירה גדולה וביקשו מהם הדיור הציבורי לםנות הדירה לדערה קטנה יותר ו...
  • פורום דיני מיסים 25/09/2020 | 16:13 הודעה על מכירת נכס של בעל מניות או ... סעיף המקור לדיווח הוא סעיף 91 לפקודת מס הכנסה. הדיווח הוא עבור בעלי מניות שמכרו מניות בבעלות...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק