אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תקנות

  • אימות
    אימות | 11/06/2020 08:31

    מה החוק/ תקנה בה נקבע שלא ניתן לאמת חתימה עי עוד לאזרח השוהה בחו"ל. סעיף 30 לפק"ר עוסק רק בהוכחתו של התצהיר

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תקנות
      ... | 11/06/2020 21:54

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • אימות
        אימות | 12/06/2020 00:58

        וכאשר לא מדובר במסמך ציבורי כהגדרתו. מה התשובה לשאלה? כולו חתימה על טופס בעלמא, שמשום מה נרשם שורה;;הריני לאשר את החתימה

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • סעיף 30 לא מתייחס אך ורק לתצהיר, כטענתך
          ... | 12/06/2020 10:50

          סעיף 30 לפקודת הראיות קובע במפורש, לרבות "...כל מסמך אחר שבכתב שנערכו או שהוצאו במקום שמחוץ לשטח שחל עליו משפט מדינת ישראל"


          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • אימות
            אימות | 12/06/2020 11:00

            סליחה. לא הייתי ברורה. אבהיר: סעיף 30 מתייחס רק להיבט של " ההוכחה". ושאלתי לא נוגעת לעניין ההוכחה אלא אם מותר לאמת. ( לא מעניין ההוכחה- בשאלתי זו ואין מדובר בהליך משפטי. כולו טופס סתימי.) בקיצור האם מותר לאמת שלא בפניו ומה המקור לכלל זה

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

          • אימות
            אימות | 12/06/2020 11:01

            מוזר ששורבבו מספרים לטקסט. תקלת מערכת.יש לקרוא ההודעה בלעדיהם

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

            • אימות חתימה ע"י עו"ד
              ... | 13/06/2020 13:02

              הדבר נקבע בסעיף 11 לחוק הנוטריונים -

              "11. לא יאמת נוטריון חתימתו של אדם על מסמך אלא אם החותם עמד לפניו, זוהה וחתם בפניו על המסמך"


              האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
              מסך מלא השב

    • אימות אזרחי ישראלי בקונסוליה ו/או בשגרירות
      עו"ד אלי מור | 14/06/2020 17:47

      שלום רב,


      אימות חתימה של אזרחי ישראלי השוהה בחו"ל יכול להיעשות בפני הקונסול ו/או השגריר שבאותה מדינה.




      בברכה,

      אלי מור, עו"ד
      מנהל פורום בתי משפט 
      פארק אולימפיה, מוטה גור 9, קומה 4, פ"ת

      טלפון: 03-6959990, מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • חוק
        חוק | 14/06/2020 18:04

        איך חוק הנוטריונים רלוונטי לשאלה

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 12/07/2020 | 20:08 ביטוח מוצרי חשמל שלום,רכשתי לפני 5 שנים ביטוח למוצרי חשמל, התנור שלי צריכה תיקון, ואני ממתין כבר 3 חודשים להזמנת ח...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 12/07/2020 | 18:44 הפיכת בבבית פרטי לבניין מגורים האם אפשרי להפוך בית פרטי לבניין מגוריםכלומר - להרוס את הבית ולבנות בניין אפילו שזה רשום כבית פרטי...
  • פורום דיני תעבורה 12/07/2020 | 18:36 תמרור 511 אדום-צהוב שלום שני,צודקת. תמרור 511 תקף אם במקביל הוצבו תמרורים 505-509. לעניין זה ראי קובץ הנחיות לסימון ו...
  • פורום תביעות ייצוגיות 12/07/2020 | 18:31 ייצוגית נגד בנק שלום,לאחרונה הבנק חייב אותי בעמלת כרטיס אשראי שלא קיים ברשותי כלל.כאשר פניתי אל הבנק בדרישה לבטל ...
  • פורום דיני מיסים 12/07/2020 | 17:47 האם מותר לרוכש לשלם את מס השבח של ה... האם מותר לרוכש נכס, לשלם את מס השבח של המוכרים, ולקזז את התשלום מהתמורה שהוא צריך לשלם עבור הנכס?...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק