אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

פשיטת רגל בזמן הקורונה: האם המענק לעצמאים יילקח ממני?

  • פיצוי קורונה לעצמאי בהליך הפטר מותנה
    חיים | 16/04/2020 13:13

    שלום רב,

    האם יכולים לעקל לי את הפיצוי קורונה לעצמאי בהליך הפטר מותנה? לטובת קיזוז הסדר התשלומים ואם כן מה עלי לעשות אם כסף זה למחיה וכרגע העסק מושבת.

    לא מזמן קיזזו לי החזר מס לטובת סניף האפוטרופוס
    האם המקרה שונה באת החזר מס ופיצוי הקורונה?

    תודה רבה .

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • פשיטת רגל בזמן הקורונה: האם המענק לעצמאים יילקח ממני?
      עו"ד עומר נירהוד | 17/04/2020 15:21

      שלום רב,

      השאלה שלך מצוינת - התשובה היא שהחלטת הכונ"ר שהמענק הולך אליך.

      אבל כשאתה מגיש בקשה אתה חייב לוודא שפרטי חשבון הבנק שלך מעודכנים נכון, כי אוטומטית מעודכנים בביטוח לאומי פרטי הבנק של הכונ"ר.

      אם זה המצב, צריך להגיש בקשה לבית המשפט שיורה לביטוח לאומי להעביר את המענק אליך - הכונ"ר הראשי ערב חג אמרה אמנם שהם יפנו לביטוח לאומי בפנייה גורפת, אבל אני עדיין נתקל בבעיה הזו עם לקוחות שלי. 

      בהצלחה

       


      בברכה,

      עומר נירהוד, עו"ד
      מנהל פורום פשיטת רגל

      רחוב הערבה 3, איירפורט סיטי
      טל': 03-3036301 ; מייל: o[email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 27/10/2021 | 17:14 חישוב מדד תשומות בניה למגורים שלום רב,אין מספיק נתונים בשאלתך כדי להשיבה. יש לעיין במסמכים אשר הועברו אליך ע"י החברה ולבדו...
  • פורום דיני מיסים 27/10/2021 | 16:29 העברת כספים במתנה שלום לך, ברצוני להעביר כספים במתנה לאחותי בארצות הברית. האם יש הגבלה על סכום הכסף , והאם עלי...
  • פורום דיני עבודה 27/10/2021 | 16:25 הפרשות לפנסיה עד לפני מספר חודשים עבדתי בשני מקומות עבודה (לא במקביל אלה לסרוגין בהתאם לעונה)כיום אני עובד במקו...
  • פורום צוואות וירושות 27/10/2021 | 15:33 חלוקת דירה שלום רב,ניתן להוריש דירה למספר יורשים. סעיף 11 מסדיר את הדברים שלא ניתן להוריש למספר יורשים וכיצד...
  • פורום פלילי 27/10/2021 | 14:55 יש להפנות השאלה לפורום דיני נזיקין בברכה, אמיר מורשתי, עו"ד מנהל פורום פלילי
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק