אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

אי הגשת חוות דעת רפואית

  • אי הגשת חוות דעת רפואית
    אדם | 25/02/2020 10:28

    הסיפא של סעיף 127 לתקנות סדר הדין האזרחי מאפשרת לבהמ"ש לפטור בעל-דין מצירוף חוות דעת רפואית.

    האם הדבר אומר, על אותו משקל, שלבית-המשפט יש גם את הסמכות לאפשר לבעל-דין להגיש חוות דעת רפואית, שאיננה ערוכה לפי ס' 24 לפקודת הראיות? 

    אם אפשרי, אשמח לקבל הפנייה לפסיקה רלוונטית.

    יש לי דיון משפטי בקרוב, אני מייצג את עצמי, ומסתבר שהמסמכים הרפואיים שהגשתי בכתב התביעה לא עומדים בדרישות החוק... ??

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק