אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

נזק רכוש עקב תאונה

  • תאונה אשר בוצעה לא ע"י בעל הרכב
    דינה | 22/01/2020 16:17

    שלום,

    לפני כשנתיים העברתי רכב פרטי לידידה ללא ביצוע העברת בעלות, רק עם זכרון דברים. לאחר כחודשיים - שלוש הרכב היה מעורב בטעונת דרכים ללא נפגעים והורד מהכביש. לדברי אותה ידידה במהלך התאונה לא נפגע גם רכוש מסביב. לפני מס' ימים קיבלתי מכתב תביעה ממשרד עורכי דין על סה"כ 20000 על תיקון מעקה כביש אשר נפגע באותה תאונה עם צילומי רכב שלי. פניתי למשרד הנ"ל והסברתי את המצב, נאמר לי שאני צריכה לשלם את הסכום ואז לתבוע את אותו אדם אשר השתמש ברכב. הידידה לא מוכנה לשלם ולא עונה לטלפונים. מה ניתן לעשות?

    תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • נזק רכוש עקב תאונה
      עו"ד תומר ששון | 31/01/2020 00:51

      במקרה שלך מומלץ לפנות לייעוץ פרטני,

      בעיקרון הבעלות הרשומה במשרד הרישוי אינה בהכרח נשקפת את הבעלות האמיתית על פי הפסיקה, ולכן אם תוכלי להוכיח כי ביצעתם מכירה או העברה של הרכב אך הדבר לא נרשם במשרד הרישוי, ייתכן ויש לך טענות הגנה טובות

      בברכה,

      תומר ששון, עו"ד
      מנהל פורום תאונות דרכים

      שלומציון המלכה 18, ירושלים
      טל': 050-7947421; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני עבודה 24/07/2021 | 23:53 מחלה בזמן הודעה מוקדמת, אלולה לפגוע... שלום רב. אני לאחר שימוע ולפני פיטורים מעבודה שבה אני עובד שנים. בזמן החודש של ההודעה המוקדמת חלי...
  • פורום ביטוח לאומי 24/07/2021 | 23:21 קצבת נכות כללית והפקדה בעלי מקבל קצבת נכות כללית של 75%. אנחנו רוצים לרכוש את דירת עמידר שלנו.מישהו יודע אם בכלל אפשרי ...
  • פורום דיני תעבורה 24/07/2021 | 22:45 התראה על נתיב ציבורי בהמשך הדרך. שלום רב . ביציאה מכביש צדדי לכיוון נת"צ צומת T . האם יש חובה להתריע בנתיב שמתחבר לנת"צ , שיש נת"...
  • פורום פלילי 24/07/2021 | 22:26 האם מאבטח יכול להפעיל עלי אלימות קל... דוד יקר, בהתאם לסעיף 18. (א) לחוק המקרקעין :" המחזיק במקרקעין כדין רשאי להשתמש בכוח במידה סבירה כ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 24/07/2021 | 20:44 נסח חברה מכרה דירה לפני עשרות. שנים. לקונה נרשמה רק הערה אך קבל הדירה. החברה עדיין בעלים בנסח. פורקה ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק