אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

הרשאי עורך דין לפרסם את משרדו בחשבונית?

  • פרסום בחשבונית
    גונן | 15/01/2020 07:18

    שלום, רציתי לדעת האם מותר לי להוסיף לחשבונית שלי ולחתימה שלי במייל משפט שיווקי/פרסומי, בסגנון של: "עריכת צוואה במשרד, פנו לקבלת שירות" או "התחלנו בעריכת ייפוי כוח מתמשך עבור לקוחותינו, פנה למשרד לפרטים". 

    בתודה!

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הרשאי עורך דין לפרסם את משרדו בחשבונית?
      עו"ד אדם אשכנזי | 21/01/2020 17:50

      שלום רב
      כעיקרון לפי לשון סעיף 3(א)(6) לכללי הפרסום, רשאי עורך דין לפרסם עצמו בנייר מכתבים ובכל מסמך שיוצא ממשרדו.
      מהי חשבונית? לכאורה גם חשבונית היא ״נייר היוצא ממשרדו של עורך דין״.

      ללמדנו כי לכאורה אין מניעה לפרסם את עורך הדין גם על חשבונית. יחד עם זאת גם פרסום צריך להיות הולם ומכבד את המקצוע.

      בהצלחה


      בברכה,

      אדם אשכנזי, עו"ד
      מנהל פורום אתיקה מקצועית

      רחוב האורגים 21, אשדוד
      טל': 08-6538011  : [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • הרשאי עורך דין לפרסם את משרדו בחשבונית?
      עו"ד אדם אשכנזי | 21/01/2020 17:50

      שלום רב
      כעיקרון לפי לשון סעיף 3(א)(6) לכללי הפרסום, רשאי עורך דין לפרסם עצמו בנייר מכתבים ובכל מסמך שיוצא ממשרדו.
      מהי חשבונית? לכאורה גם חשבונית היא ״נייר היוצא ממשרדו של עורך דין״.

      ללמדנו כי לכאורה אין מניעה לפרסם את עורך הדין גם על חשבונית. יחד עם זאת גם פרסום צריך להיות הולם ומכבד את המקצוע.

      בהצלחה


      בברכה,

      אדם אשכנזי, עו"ד
      מנהל פורום אתיקה מקצועית

      רחוב האורגים 21, אשדוד
      טל': 08-6538011  : [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
  • פורום דיני חוזים 25/09/2020 | 16:55 דייר וזכויותיו. שלוםדייר קשיש המתגורר עם ילדיו בדירה גדולה וביקשו מהם הדיור הציבורי לםנות הדירה לדערה קטנה יותר ו...
  • פורום דיני מיסים 25/09/2020 | 16:13 הודעה על מכירת נכס של בעל מניות או ... סעיף המקור לדיווח הוא סעיף 91 לפקודת מס הכנסה. הדיווח הוא עבור בעלי מניות שמכרו מניות בבעלות...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק