אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם כספי פיצויים לאחר הפטר שייכים לחייב?

  • כספי פיצוים אחרי הפטר
    שלי | 07/01/2020 22:39

    שלום, יש לי שאלה. קיבלתי הפטר ורשום בו ״ כל נכס, כספים וזכויות, השייכים לחייבת מכל מקור שהוא (לרבות כספים בחברות ביטוח, זכויות להחזרי מס וכדו') שלא דווחו ע"י החייבת במהלך הליכי פשיטת הרגל עד לקבלת הפטר זה, יועברו לקופת הפש"ר במלואם מיד עם גילויים, אף אם יתגלו לאחר קבלת ההפטר״. השאלה היא שיש לי כספי פיצויים של פנסיה ממקום עבודה שעבדתי בו בשנים 2013-15.
    את תהליך הפשר פתחתי ב2016 וסיימתי ב2019. האם מותר לי למשוך לעצמי את כספי הפיצויים? רק אציין שדיווחתי על כל הכספים שיש לי בכל קרנות פסניה. מחברת הפנסיה מסרו שקופת הגמל מעוקלת אבל הפיצויים לא מעוקלים. האם זה סימן שאין בעיה מבחינתי?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם כספי פיצויים לאחר הפטר שייכים לחייב?
      עו"ד נילי רובינוב | 13/01/2020 17:55

      שלום וברכה, ככל וניתן הפטר ובמסגרת ההליך דיווחת על הכספים האלו ולא ניתנה החלטה לעקל אותם הרי שהם שייכים לך. בעניינך חברת הביטוח אפילו הודיעה לך שכספי הפיצויים אינם מעוקלים ולא אמורה להיות בעיה להעבירם אליך.


      בברכה,

      נילי רובינוב, עו"ד
      מנהלת פורום פשיטת רגל והוצאה לפועל

      מגדל לוינשטין, דרך מנחם בגין 23, קומה 5, תל אביב
      טלפון: 053-3409278 ; מייל: [email protected]


      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני חוזים 25/09/2020 | 22:25 קרה גם לי לפני שנה פניתי לאלי שטרול על מנת למצוא בן סוג לבתי. עד היום לא הציג ולו גבר אחד. פניתי אליו מספר ...
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
  • פורום דיני מיסים 25/09/2020 | 16:13 הודעה על מכירת נכס של בעל מניות או ... סעיף המקור לדיווח הוא סעיף 91 לפקודת מס הכנסה. הדיווח הוא עבור בעלי מניות שמכרו מניות בבעלות...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק