אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

מועד הגשת חוות דעת רפואית ע"י מומחה בית משפט

  • מהו זמן סביר להעברת חווד רפואית לבימ"ש ?
    איציק | 05/12/2019 15:41

    ביום 1.11.19 מומחה מטעם ביהמ"ש בדק את הנפגע.

    עד לאיזה תאריך סביר ומצופה מהמומחה שימסור חוו"ד בכתב לביהמ"ש ?


    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • מועד הגשת חוות דעת רפואית ע"י מומחה בית משפט
      עו"ד עדי רחמים | 12/12/2019 12:54

      איציק שלום,

      בהתאם לסעיף 15(א) לתקנות הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים (מומחים), מומחה שמונה מטעם בית משפט נדרש להגיש את חוות דעתו תוך 30 ימים מיום שהגיעו לידיו כל המסמכים ותוצאות הבדיקות שדרש, אלא אם בית המשפט הורה אחרת.

      בהצלחה.



      בברכה,

      עדי רחמים, עו"ד
      מנהלת פורום תאונות דרכים

      המכבים 22א, הוד השרון
      טלפון נייד: 050-6679988 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק