אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

אימות חתימה על ידי עו"ד שלא שילם דמי חבר

  • חתימה
    אור הופ | 02/12/2019 19:45

    האם עורך דין יכול לחתום על מסמכים (כגון תצהירים וכו׳) אם הוא אינו משלם דמי חבר?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • אימות חתימה על ידי עו"ד שלא שילם דמי חבר
      עו"ד מייק יורק | 04/12/2019 11:09

      אור שלום

      עו"ד יכול לאמת חתימה שעה שלא שילם מי חבר ובלבד שחברותו לא פקעה או שלא התלה את רישינו.

      שימי לב כי עו"ד שאינו משלם דמי חבר יכול לאבד את רשיונו על הוראות חוק הלשכה:


      סעיף 93 (ו) לחוק הלשכה;

      ״לא שילם חבר הלשכה דמי חבר המוטלים עליו בשל תקופה של שלוש שנים, תשלח לו הלשכה הודעה על חובתו לשלם את דמי החבר תוך 15 ימים; לא שילם החבר חובו תוך תקופה זו, תפקע חברותו בלשכה.״


      לגבי אימותי חתימה של נוטריון, אי תשלום דמי הרישוי השנתיים אינו מאפשר עיסוק כנוטריון ועריכת מסמכים ויכול להוות גם עבירה אתית.


      מקווה שסייעתי.



      בברכה,

      מייק יורק, עו"ד
      מנהל פורום אתיקה מקצועית

      נירים 3, בית קנדה, אגף B, קומה 2, תל אביב
      טל': 03-9445065 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק