אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

העברת כספים בין חשבונות

  • העברת כספים על שמי
    אמיר | 04/09/2019 10:05

    חשבונה של אחותי על שמה יש לה שם מעל  3 מליון שקלים

    במידה והיא מעוניינת להעביר את כל הכספים על שמי או לעשות העברה בנקאית לחשבון בנק אחר על שמי  האם אפשרי ומה עליה לעשות והאם אני אמור לשלם מס כלשהוא? היא נותנת לי כמתנה

    תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • העברת כספים בין חשבונות
      עו"ד אבי זילברפלד | 05/09/2019 10:11

      שלום רב,

      הסכום חריג, ויגרום לבנק לדרוש הבהרות.

      תעשו הסכם מתנה בכתב, וזה אמור לפתור הבעיה.

      אין כיום מיסים על העברות כספים במתנה.

      שמחתי להיות לעזר,
       
      בכבוד רב,

      זילברפלד אבי, עו"ד ונוטריון
      מנהל פורום בנקאות    

      "בית הלפיד", בן גוריון 34, רמת גן
      טל: 03-5753443, מייל: zilber-a@zahav.net.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • המשך שאלה בבקשה
        אמיר | 06/09/2019 17:05

        לא הבנתי כוונתך "הסכם בכתב" עם מי עלי לעשות ואיך? והאם יש צורך בעו"ד לשם כך?

        תודה

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • המשך תשובה
          עו"ד אבי זילברפלד | 11/09/2019 23:58

          שלום רב,

          הסכם בכתב בין נותן המתנה למקבל המתנה.

          "איך " ? - אני מניח שאינך מצפה שאלמד אותך.

          עו"ד ? - כל מה שיודעים לעשות לבד א צריך בעל מקצוע. אם לא יודעים - פונים לבעל מקצוע.

          בהצלחה !

          שמחתי להיות לעזר,
           
          בכבוד רב,

          זילברפלד אבי, עו"ד ונוטריון
          מנהל פורום בנקאות    

          "בית הלפיד", בן גוריון 34, רמת גן
          טל: 03-5753443, מייל: zilber-a@zahav.net.il

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני תעבורה 24/02/2020 | 16:58 "פגוש חזירים" שלום קובי,המקור של פגושים כאלה מאוסטרליה.כיום אסור מהסיבה שכל הפגושים כיום מחומר גמיש סופג אנרגיה...
  • פורום ביטוח לאומי 24/02/2020 | 16:33 תשלום דמי ביטוח לאומי ובריאות שלום.האם צריך לשלם דמי ביטוח לאומי ודמי בריאות מפנסיית נכות שקרן הפנסיה משלמת? האם צריך לשלם דמי ...
  • פורום דיני נזיקין 24/02/2020 | 15:15 קטיעת זרת אני בת 34, כשהייתי c, שנתיים בזמן שהותי במעון נסגרה עליי דלת הברזל של הגן וגרמה לנמק אשר הוביל לק...
  • פורום דיני עבודה 24/02/2020 | 14:59 האם ומתי מעסיק צריך לשלם על ימי חופ... חן שלום, במשכורת האחרונה, המעסיק שלך יהיה מחוייב לפדות לך את ימי החופשה שלא ניצלת. בהצל...
  • פורום בתי משפט 24/02/2020 | 13:01 סעיף 5 קובע ההיפך שלא ניתן לתבוע או לקבול, אלא רק לבקש להגיש כתב אישום. הנה הסעיף כלשונו:"לשון הרע על אדם שפורסמה א...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק