אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

עבודה במהלך התמחות

  • בעניין שאלתי על עבודה זמנית
    קטי | 03/06/2018 19:36


    בסעיף 9 לכללי לשכת עורכי הדין (רישום מתמחים ופיקוח על התמחות),כתוב :
    לא יעבוד מתמחה בתקופת התמחותו עבודה קבועה אחרת, אלא בהיתר מאת הלשכה. הלשכה רשאית שלא להביא בחשבון תקופת התמחותו  את התקופה בה עבד המתמחה כאמור ללא היתר הלשכה, או את מקצתה.

    לא הצלחתי להכניס בשרשור הקודם משום מה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • עבודה במהלך התמחות
      עו"ד זיו ביגלמן | 06/06/2018 21:39


      אכן, כפי שציינת - רק במקרה של עבודה קבועה יש צורך בהיתר.
      ככל שמדובר בעבודה חד פעמית ומזדמנת אין כל צורך באישור, כאשר כמובן כמות הימים שניתן להיעדר מהתמחות היא מוגבלת.
      לכן, ככל שמדובר במשהו זמני וחד פעמי, עקרונית לא אמורה להיות כל בעיה בכך.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק