אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ביטול הפטר

  • התחקות אחרי מקבל הפטר
    אמיר | 18/02/2015 08:02

    שלום רב,
    האם מותר להתחקות אחרי פושט רגל שקיבל הפטר מלא?
    בברכה ותודה,
    אמיר 

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • ביטול הפטר
      עו"ד הילה נדב | 19/02/2015 06:23

      שלום,
      לא ברור לי מה הכוונה להתחקות אולם אם ההפטר הושג במרמה ניתן לפנות לבית המשפט.
      בהצלחה,

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני בנקאות 19/01/2019 | 17:04 הקטנת מסגרת אשראי שאלה לגבי כללי הבנקאות סעיף 18 (ג) דיבר על כך שעל הבנק להודיע ללקוח 10 ימים מראש על ביטול חוזה (ל...
  • פורום דיני עבודה 19/01/2019 | 16:45 פיצויי פיטורים שלום רב פורום דיני עבודה אני מועסק באבטחה וברצוני לדעת כמה אחוזים מפריש המעסיק לקרן הפנסיה ו...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 19/01/2019 | 15:50 ערב משלם שלום ותודה מראשברצוני לדעת מה קורה במקרה בו ערב משלם (במשכנתא )אינו משלם את חלקו האם הבנק יג...
  • פורום לשון הרע 19/01/2019 | 11:57 לא, שחר
  • פורום פשיטת רגל 19/01/2019 | 10:51 שכר למנהל המיוחד             האם אדם שנמצא בפשיטת רגל צריך לשלם      ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק